Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
MilchKühe
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek MilchKühe 
zdravim,

Chtel jsem se zeptat.Rek sem si ze bych mohl zacit brazdit atlantik s omezenou zasobou diesel paliva ale.Poslali me na jih afriky a me ani ne po 1/2 cesty dosla nafta a jak sem zjistil akumulatory se nacucavaj pomoci ceho jineho nez dieslů.Cetl sem o tzv. MilchKühe cili zasobovacich ponorkach a chtel bych se zeptat jestli se ve hre nejaka takovahla ponorka nevyskytuje popr. jak se k ni dostat. dik


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Lepšie si prejdi sekcie a určite to tu nájdeš.  Wink


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
O milkách tu bylo napsáno dost a dost... Malá nápověda - bez Modů to nepůjde Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ja som sa chcel spytat:niekde sa to tu hovorilo (asi?)Ked chcem doplnit torpeda tak mozem zajst do nejakeho nemeckeho pristavu a tam mi ich daju.

ALE NEVIEM CI MOZEM IST DO VSETKYCH ALEBO IBA DO TOHO SVOJHO RESPEKTIVE CI DO VSETKYCH OKREM SVOJHO DOMOVSKEHO?A KED TAM BUDEM TAK AKO MI TIE TORPEDA DAJU?MUSIM NIECO STLACIT ALEBO TO SPRAVI AUTOMATICKY?


ZA VASE ODPOVEDE VOPRED DAKUJEM!!! Smile


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek To donitz 
(Myslim si)
Staci zajet do jakyhokoli (nemeckyho) pristavu ulozit to pak to nacist a torpeda tam zrejme budou aspon tak nejak to rikal kamos akorat nevim jestli se ti pripocita i BRT ktery potopis tema torpedama ale snad jo Wink
EDIT:Np donitz snad to pujde Wink



Naposledy upravil Vancik dne 03. 05. 2009, 15:48, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dakujem!!! Cool


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Zásobovací loď Thalia 
Tak jsem to taky zkusil. Zajel jsem do Cadizu k zásobovací lodi. Doplnili mi všechno a bylo to jako bych začínal novou misi. Pouze v "kanceláři" jsem se nikam neproklikal (úpravy ponorky, posádky apod.) Dostal jsem prý ritter kreuz, ale podívat jsem se na něj nemohl, vybrat torpeda taky ne. Dostal jsem místo elektrických, párošlapky. Mňo hlavně, že naládovali nádrž a kanón. Tak lovu zdar, jedu dál.... cool


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ano.... ja když si všechno dobiju objevim se v přistavu a nemam zadany cil... atd....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
2 hodně zajímavá videjka o tom, jaká dřina byla dostat zásoby z dojnic do "našich" ponorek:

http://www.youtube.com/watch?v=FSRGbMB7lZE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ECAmerMsLWo&feature=related


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Krásné záběry super  vždycky jsem si myslel že je to jednoduší a že se nemusí všechno nejprve hodit do moře, aby to na druhé straně zase promáčené vytáhli Surprised


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Videa moc pěkný, ale proč mám pocit, že v tom druhým (možná i v prvním) videu je zásobovací ponorka IX a ne XIV? Confused ...


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.