Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 9 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
"Dynamická" kampaň SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Milan prosím Ťa ako si privoláš leteckú pomoc !!!!!! to mi je novinka. Ale stal sa malý zázrak 25.8.1941 d 0-16V š 36-50S na tri torpéda išla (a teraz sa podrž) Queen Elizabetka ku dnu a to už je v stredomrí 3xxxx No ale už mi o nevadí, mam polovičnú čiarku u jednotky H. S tým Gibr máš pravdu ten šuter je naozaj pekný a detaily tiež. Ak už si v októbri (alebo v říjnu) to znamená, že musíš mať splnenú jednotku H lebo ja tam mám termín do 1.záři takže mám na splnenie ešte 5 dní.
A ešte som zabudol: dokonca aj DD ma trochu ponaháňali ale hlbka 120 m a tichý chod to spravili  Laughing



Naposledy upravil Hogen dne 28. 06. 2010, 22:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak za prvé: já jsem leteckou pomoc ani nemusel přivolávat. Odeslal jsem radiogram po potopení obrněnce, v něm je automaticky jako v SH3 zpráva o situaci a konvoji a dostal jsem odpověď něco jako "Okamžitě opusťte cílový prostor". A začalo to. Jinak něco psal minule Tupoun že ji snad přímo povolal, zkus se konkrétně zeptat. Ale okýnko nebo formulář přímo o žádost na podporu snad ani není, nebyl ani v SH3. Já tohle pořád zkouším podle SH3 - jsem s ní snad srostlej. Tam jsi mohl (když jsi odeslal hlášení asi 30km před přístavem) požádat o ochranný doprovod. Někdy ti ho dali, někdy ne.
Jinak tu Force H jsem nesplnil - utekl mi čas a mise se vymazala. Třetího bitevníka jsem dostal u Task Force která vyplula z Malty směrem na Alexandrii, a právě ta to schytala i letecky. Do splnění tonáže pro Maltu mi chybí asi 4500 tun, tedy jedna malá loď, jedna letadlovka a ta odepsaná mise H. Asi bodově nic moc. Budu rád, když mi Hitler neserve ten železný kříž co už jsem dostal. Ale co, mamča nakládá svíčkovou - to je lepší.

To Hogen: Tak Malta splněná, tonáž komplet i s letadlovkou jen číháním před přístavem na Maltě!! Žádné kroužení do zblbnutí v Aréně. Vypadá to že AI hry má někdy víc rozumu než autoři. Já osel si zase myslel, že už nesplním, zapomněl jsem že po septembru je ještě november. Tak že je 8.11.41, Force H odepsána čili pryč, a  tři týdny času. A nikam mi to nevykoplo, v radiogramu mám na vybranou pokračovat podle uvážení ve hlídce nebo se vrátit na základnu! Takže cestou domů volný lov! Tohle je zase docela inteligentní.



Naposledy upravil Milan L. dne 29. 06. 2010, 23:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Letecká podpora mi přiletěla po té co jsem ohlásil konvoj a bylo to v dosahu letišť. Do teď se to stalo čtyřikrát a je to fakt prča. Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
může mi prosím někdo vysvětlit jak si požádám o leteckou podporu?já to pořád nechápu Crying or Very sad


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nelzeji přivolat přímo jen tak jak to popisuje o příspěvěk výše.


_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
brejloune, brejloune
ty jsi hold neverici Tomas  Rolling Eyes


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a to platí i když potřebuji krytí při návratu na základnu?nebo jak?

EDIT:to mysak_bob:
jak to jako myslíš?



Naposledy upravil brejlounCZ dne 30. 06. 2010, 14:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kryti nedostanes
pouze muzes nahlasit nepratelsky svaz a veleni (hra si) rozhodne, jestli je v dosahu ci ne a posle tam Luftwaffe

myslim to tak, ze jsem ti to vcera psal na Skype, ze jsi mi neveril  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to mysak_bob:
aha,takhle,dík


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Po loadu pevně uložené pozice překvapení 
Tak pánové kapitáni, tohle asi je dynamická (nebo spíš kouzelnická) kampaň. Hogene, Tupoune, čtěte dobře: jsem na rejdě u Malty, půl míle před přístavem, protože vím že tam připlula 10. ponorková flotila, tady se formuje a nechci jí honit po moři, když ideálně stojí na kotvách. Vychytnávám si to, uložím pozici, jdu na kafe, vrátím se, nahraju - a dostanu šok. Situace úplně jiná, ponorky nejsou (pak jsem je objevil v bunkrech), okolo mne spousta strážních lodí (kterými jsem proklouzl na rejdě), prostě situace radikálně změněná - a to v čase zastavené hry. Navíc na mne ještě útočí letadla. Kdybych na tom kafi byl dýl, asi by mne už potopili. To nemá obdobu. Když si uložím určitou situaci, očekávám že si nahraju to co jsem si uložil. Ale dál: když (opět) loaduju tu samou scénu znovu, je tam zase úplně jiná situace. V kampani je zřejmě obrovské množství naskriptovaných scén, které si hra spouští jak ji napadne bez ohledu na to, co jste si uložili. A navíc se vám ten save může znefunkčnit. Mne včera odešlo k Pánu 9 savů, ačkoli mi Launcher při jednom úzkostlivě vypsal česky červeným písmem "Synchronizace se nezdařila. O svůj soubor nepřijdete, bude odeslán později." Nebyl, při pokusu o spuštění nejen vypnul hru, ale zablokoval i historické mise. Teprve po vymazání těch devíti souborů se hra opět spustila. Tohle už je taková prasečina že pro ni není jméno. Hraju sice dál, ale už s podstatně menší chutí a radostí.

 Edit: A ještě další radost: přesto že v misi mám zničit 10. ponorkovou flotilu z Malty a potopit 200 000 tun lodí zásobujících Maltu, tak z ponorek (3) a z lodí ( 5, 2x tanker a 3 transportéry) potopených na rejdě se mi tentokrát už nepřipsala ani tuna. Hlavní cíl - Malta - je tedy zřejmě tabu. Tam už se škodit nesmí.



Naposledy upravil Milan L. dne 04. 07. 2010, 16:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Koukám že se z nedodělaného ponorkového simulátoru vyklubala slušně udělaná adventura....  Surprised  Surprised  Surprised



Naposledy upravil aaron2 dne 04. 07. 2010, 14:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To už se mi také stalo, najdu a dohoním obří konvoj do Ruska (cca 40 lodí), dám save a jdu vesele na brusle, když jsem se vrátil konvoj fuč. Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
bohužial tieto skúsenosti mám aj ja a preto, keď objavím konvoj alebo task force tak len veľmi zriedkavo túto časť opúšťam práve preto, že sa mi to potom nahrá uplne inač. S tým ale mi asi nič neurobíme. jedine môžeme dúfať alebo nadávať.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kluci to já vím, ale když si vzpomenu na kecy o skvělé dynamické kampani a o zabezpečení uložených souborů, o zálohování serverů - je dobře že u nás nemůžu volně koupit odstřelovačku. Rozjel bych se do Rumunska. Kdoví, jestli při savech nenačítáme soubory někoho jiného. Hra si totiž zřejmě jede jak chce pozastavení nepozastavení. Je to jako když nastupuješ nebo vystupuješ do rozjetého vlaku. Panebože ten Steam je proti tomu vrchol inteligence a slušnosti.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
No páni ja už som si myslel, že ma SH-5 už nič neprekvapí, ale opak je pravdou! Hliadkujem so svojím šífom v koridore jednotka H, je 31.8.1941 počasie ako vymaľované, more krásne kľudné žiadny kontakt nič sa proste nedeje a zrazu samé hlaášky od šéfa o poškodení všetkého možného aj nemožného a kým so to stihol čítať tak nabehol obraz z zatopenéj centrály, kde všetko iskrilo a pobiehalo a šup a už som bol zničený z hláškou, že historici vyhodnotia moje počínanie v radoch maríny. Tak a mal som po radosti a teraz čo?? Skúsil som teda to loadnuť znova, ale výsledok ten istý. Takže som dobojoval a môžem isť znova. Sad Paráda
Skúsím to rozdýchať, ale vyzerá to na SH-3 tWG


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 9 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.