Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 30 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 38, 39, 40  Další
33. flotila - Velitelství, kasárna, organizační štáb
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
nechtěl bych nějak moc prudit ale s účasti 33. v lize je to hodně slabé jako ve čtyřech lidech to moc nevytrhneme


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Částečně je to i moje vina, tenhle měsíc se proti mne všechno spiklo, jednou jsem nemohl nastoupit a dvakrát (!) jsem neodehrál kvůli technice (náhradní termíny mi nevyšly), takže z mojí strany velká omluva za tenhle měsíc...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nj technické problémy ani nevzpomínej,poslední jízdy  Mad  doufám,že už to pojede OK jinak nevím jak to půjde dále,když mi to vychází pouze na neděli a vtu nejsem schopnej odjet protože to nejede nebo pada  Crying or Very sad


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
keď to budem stíhať, tak od júna naskočím opäť do služby Smile


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no jo Zozy, Confused to je složitější problém,,,mohli jsme si o tom pokecat třeba na srazu, ale na srazu jsme byli jen my dva s Merlinem a na minulém taky my dva s Merlinem. Tímto nechci nikomu nic vyčítat, ale i to je obrázek, když vidíš jak kluci ze sedmé nebo druhé jsou více pospolu. Ale na druhou stranu to pro nás s Merlinem nebyl handicap, že by jsme byli jako menšina diskriminovaní(podporu nám dali a když jsme řekli,:,,Mám dopito, načepuj další!" tak nám načepovali Laughing ), ale na druhou stranu ta neúčast trochu mrzela a dá se na srazech alespoň trochu víc semknout, poznat a získat větší chuť do dalšího hraní. Vím, že to pro každýho není jednoduchý si udělat volno nebo má každý různé problémy, ale pokud se alespoň trochu chce tak jde všechno.
  Na druhou stranu bych to nechal být tu naši situaci, taky z druhých flotil měli útlumy a potom se zase rozjeli. Myslím, že každej ví co chce a pokud chce hrát tak hrát bude a zase se z toho vyhrabeme vejš, já tomu věřím Wink

P.S.ještě dověteček,:,,Chce to jít příkladem jak v účasti, tak ve výsledcích a nebýt moc KIA." Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Amen matko  Very Happy . Jen doplním...aby ho to nemrzelo, že na předposledním srazu byl i Kralovice  Smile    a k tomuto srazu..byli sme sice v menšině...ale kolikrát nás bylo v místnosti nejvíc Surprised  Very Happy  ( hlavně první večer) Wink


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
hele na sraz jsem se chystal dokonce jsem o tom jednal i s Grimem ale bohužel jsem byl moc šikovný a zlomil jsem si 2 prsty na noze a bylo po vyletě


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jasně, Smile na Krala jsem zapoměl a Zozy neber to zas tak moc osobně, to bude dobrý, nesmí se to lámat přes koleno a kluci se zas chytnou.....tedy doufám Laughing


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No, klucííí, ja pojedu na sraz, až bude zase někde na moravě Smile . Kdybych to měl do čech trochu blýže, tak bych tam dojel no. Tak se aspoň budu těšit na další sraz, až vás vy chuligáni námořní uvidim osobně. Aspoň mě poznáte, že jsem tak trochu mimo realitu Very Happy . Jinak poslední dobou sem nejezdil, páč sem na to neměl čas, ale slibuju že se teď do toho pořádně obuju Smile A jinak když potáhnem za jeden kabel, tak vyhrajem Smile. Kurnik zase melu kraviny Smile


_________________
33. flotila





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No kuciii, to vypadá zase na tuhé boje mezi flotamy, ale věřím že 33. to nakonec obrátí a udolá 2. Smile . Tak doufám, že se budem všichni snažit o čemž nepochybuji Smile   AVE JA Very Happy


_________________
33. flotila





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Máte to marný, 7. zvítězí! Smile


_________________

Co nejvíc! Co nejvíc spojeneckých lodí musí klesnout ke dnu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Meresjev:

jj, od konce  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to mysak_bob:


Sedmá má potenciál! Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 06. 2010, 20:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Co nejvíc! Co nejvíc spojeneckých lodí musí klesnout ke dnu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
sedmá???   co je to sedmá??? Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Merlin:


Merline, Ty provokatére! Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 19. 06. 2010, 09:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Co nejvíc! Co nejvíc spojeneckých lodí musí klesnout ke dnu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 30 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.