Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Otočený den a noc
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Otočený den a noc 
Čau chlapi. Nevím jest-li máte ten samý problém jak já. V kampani je to v pořádku, ale ve vytvořených misích je čas otočený. Ve dne je noc a v noci den ??? Nechápu. Surprised  Nevíte o co se jedná ???  Pomóc Crying or Very sad Dík Buffin Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
třeba ta hra si bere poučení  z písničky Petra Muka ´´a v noci den a ve dne noc .......´´. Jestli ji teda znáš Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ne, ne už vím kde je problém. Ten přetočený den je u krátkých misí, které jsem si sám vytvořil v editoru misí a jednu stáhl z internetu. Je tam nastaven čas půlnoc, ale je den, nevím. Ale ty originál mise jsou v pořádku. Jen musím přijít na to jak nastavi správný čas, aby se zhodoval s oblohou. o půl noci mám den a v šest ráno začíná tma. Very Happy  Surprised  editor misí jen vlastní mise nebo stažené.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Příteli, to nebude jen tím. Hraju originální misi "Britské zásoby", je konec října, 11 hodin dopoledne, a na nebi jsou hvězdičky a měsíc. Ukazatel vpravo v rohu nahoře ukazuje slunečný den, a v ponorce mi svítí červená noční světla. Někdo z tvůrců asi "zaspal".

Tak zpět. Ono je to úplně jinak - zobrazují se čtyři denní období! Ráno je ještě šero až tak do 10 hodin (říjen), pak den, - jasno, potom pozdní odpoledne a nakonec noc. A odpovídá to zhruba obdobím roku. Tak tohle se jim tedy povedlo.



Naposledy upravil Milan L. dne 10. 05. 2010, 18:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
ne,ne je to editorem. V atlantiklu o půl noci není jasno. Pokud sis stahoval tu misi,na SUBSIM Radio Room Forums se 4 loděmi, kde máš cvičit torpédování, je tam taky den, ale když se podíváš nahoru vprvo je digitální čas 0.00 a ikonka, že je noc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To taky záleží na tom, kde jseš. Jestli někde v severních šířkách okolo Faer nebo Islandu, budeš mít jasno i v noci. Ještě výš budeš mít i "půlnoční slunce" (v létě). Ale samo to může být i v editoru.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Bohužel jsi to nepochopil já nejsem na severu někde u Grónska, ale mezi Anglií a Německem. A navíc nahoře což je důležité mi to digitální čas ukazuje, že je půl noc, ale když si tu hru otevřu v editoru misí mám tam nastaveno, že startovací čas mise je v 8.30. Chápeš? Ty hist. mise co Ubisoft přidělil k originálu hry je v pořádku. Bohužel neví už jak bych ti to vysvětlil. Prostě jednoduše, mise které jsem si vytvořil v editoru misí, i třeba ve středozemním moři, zadám startovací čas mise např. 10.00 dopoledne, uložím a spustím hru, pak misi. Jsem ve středozemním moři je den jako v deset dopoledne(pokud máš pěkné počasí Smile , ale tady jde o denní světlo), ALE POZOR ALE NAHOŘE v pravo je na digitálních hodinách 0.00 (jako by byla půlnoc) a hned vedle je ikonka na přepínání externí kamery a interiéru ponorky a pokud jsi v ponorce všimni si, že je tam v tom kolečku ikona že je venku právě NOC. Ale v reálu je 10.00 dopoledne, už chápeš ???? To není přírodní jev. Surprised

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Buffo:
Já ti rozumím, pak je to opravdu asi tím že editor počítá s 24 hodinami. Tenhle editor pro SH5 neznám, ale asi se při tvorbě misí budeš délkou muset vejít do 24hodinového cyklu, někde tam musí být časová volba. U těch tréninkových misí taky mohlo jít jen o daný úkol a čas mohl být vedlejší (pevně nastavený). S tím jsem se už taky setkal.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.