Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Navigacia
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Navigacia 
Ahojte
 mam problem s navigaciou. Ide o to,ze ked si naplanujem cestu a pocas nej narazim na lodicku tak hu  hned prenasledujem ( obcas sa mi hu aj podari dohonit ci potopit). Potom nastane problem chcem sa vratit na povodny kurz ale neviem ako. V SH 3 a v SH4 bolo proste tlacitko na navratenie na povodny kurz tuna to nieje . A ani pan navigator mi to nechce umoznit , furt  len jedina otazka MATE NEJAKE ROZKAZY. a nic viac. Dalej hydrofon vzdy ked si chcem najst ciel musim  zajst dole a sam si vypocut hydrofon. ten manik co tam sedi mi dokopi nic nehlasy. A to najme v burke, takto mi usla nejedna lod. neviete ci sa to da nastavit ??  Sad


Citovat
Příspěvek Re: Navigacia 
Co sa tyka radistu-toho musis najskor vycvicit aby bol naneho spolah - ako zaciatocnik toho moc nevie. Ten navrat na kurz nie je impementovany. v patchi 1.2 by uz mal byt



Naposledy upravil palo-lm dne 23. 04. 2010, 14:46, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nejlepšíje je ten kurs zadat znovu nebo ho ani nezadávat a řídit si ponorku na mapě tím že zadáš kurz kousek pred sebe klikneš na bod konce trasy držíš tlačitko miši a řídíš si kam potřebuješ

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dej si tam mod NewUIs_TDC_1_1_0_TheDarkWraith a budeš tam mít dole oficíry jako v SH3 či SH4.
Druhej z leva tě vrátí na kurz. Cool


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.