Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 13 z 22
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Další
IL2 Šturmovik - Screeny
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Funguje, pokud ho používáš v bombardérech, udržuje směr a výšku.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Takze je to nieco ako level stabilizer??? Lebo ja ked zapnem level autopilot tak mi na boku vypise autopilot automation on a nic sa nestane



Naposledy upravil KUBO dne 27. 03. 2010, 08:50, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Autopilot a Stabilizátor horizontálního letu jěou dvě různé funkce. Autopilot je jasný. A jak bylo řečeno Stabilizátor horizontálního letu se používá při bombardování. Udržuje pouze směr a výšku. Autopilot dokáže kroutit. Prostě přebere všechny funkce pilota. Pokud nějakou funkci zapneš, tak by Ti letadlo nemělo reagovat na joy. A předpokládám, že máš ty funkce namapované.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mam problem s pacific fighters !!! Ked pozriem na lave kridlo tak je zvuk velmi tlmeny a ked pozriem na prave tak je velmi silny ! Co s tim ??? Skusal som uz odpojit a zapojit repraky . Raz to pomohlo a potom to zacalo zas !

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Bud rad ze jen tohle ja pod 400m mam ozvenu jako ***


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Co máš za zvukovku, nebo program? V nastavení zvuku v ILovi ses pohrabal? Nějak mě nic kloudnýho nenapadá  Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Teď  to začalo dělat taky, je to tim, že se mi rozbily sluchátka.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No prokristapána, a napadlo tě že když má letadlo vrtuli a ta se točí určitým směrem tak to má na zvuk taky nějaký vliv?
I když je fakt, že v Ilu je tento jev udělaný blbě, totiž, je na stejnou stranu i u letadel co měly opačně se točící vrtuli...
Co se týče motoru a jeho reality stejně jako reality celého letadla, mohl bych vám tu napsat román. Olda ví. Jen bych poprosil, uvědomte si, jaké by to bylo kdybyste měli letadlo nasimulováno realisticky s absolutně nerealistickými možnostmi pilota (a ty vyplývají ze samotné povahy PC, tedy ze zobrazovací jednotky (ať již monitoru či baterie monitorů) a zvuku. Stejně jako ovládání - joy a klávesnice rozhodně nejsou realistické! Věřte mi, v tom byste fakt nelítali. Chcete příklad? Tak prosím: V letadle se můžete koukat dopředu a periferně si kontrolovat postavení konečků křídel vůči horizontu. Zkuste to když vidíte na monitoru takový maličký výsek reality! A rozeznávání??? No tak si to zkuste - koukněte na jeden kilometr vzdálené letadlo v reálu a porovnejte si to s tím jedním pos*aným dotem na monitoru!


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hele uklidni se a rekni mi jestli je podle tebe normalni cumet na letadlo zepredu a slyset kulovy a zboku jen nejaky neco co vzdalene pripomina motor.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Kdyby jsi to mohl upřesnit. Jak to myslíš? Seš v letadle, na zemi nebo na padáku? To tvoje letadlo má nahozený motor nebo ne? Atd.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ten problém s slyšením vlastního letadla se mi přesně stával. Náhodou se to dalo výborně využívat v DF, protože se stačilo otočit vlevo a slyšeli jste všechny ostatní letadla, které byste jinak přes hluk vlastního motoru neslyšeli. A myslím, že to bylo vadnýma reprákama Smile


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Som v lietadle a letim. Zase som odpojil a pripojil repraky a je to OK len som zvedavi dokedy!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
U mě to dělaly rozbitý sluchátka, vyměnil sem je a je to ok.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ako sa prepina normalna mapa na pristavaciu ??? Viete ked chcem tych 5 waypointov okolo letiska.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No já bych řekl, že se ti těch 5 waypointů zobrazí automaticky po dostažení všech ostatních vytyčených bodů, respektive až když ti na mapě zbyte poslední waypoint nad letištěm. Nebo aspoň u mně to tak funguje a nevim o tom že by to šlo nějakym způsobem zapnout/vypnout.  Wink


_________________
,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 13 z 22
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.