Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 10 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Co uděláte, když Vás spatří torpédoborec a řítí se na vás ??
Udělám ...

Pokusím se mu ujet po hladině. 0% 0% ( 0 )
Pokusím se mu ujet pod hladinou. 4% 4% ( 8 )
Zaútočím na něj na hladině. 1% 1% ( 3 )
Zaútočím na něj pod hladinou 18% 18% ( 32 )
Dám tichej chod a začnu se potápět co nejvíce to jde. 30% 30% ( 53 )
Nebudu dělat nic. 1% 1% ( 2 )
Nevím, záleží na situaci. (počasí, jeli noc nebo den,vzdálenost, poloha...) 42% 42% ( 73 )

Celkem hlasů : 171
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to jo no, já zásadně nesejvuju Laughing páč to ubírá na realitě Smile a adrenalinu je vždycky dost Laughing


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mám origoš SH3+GWX3+OLC 1.2.6. a UberMOD+snížení účinku torpéd a tam je ta bystrozrakost výrazně ošetřena oproti původním verzím ... je to hodně reálné (asi nejlepší varianta pro offline karieru).

S.Standa.Hunter III napsal:
... Jinak když se hraje SH 3 naostro, bez nahrání pozice po zničení ponorky, tak se setsakramentsky zvyšuje adrenalin.
To si člověk jinak dává majzla na DD.  Smile


Jo jo přesně tak Smile hraju to na 100% na "jeden život" a to se člověk tak neuvěřitelně sžije s posádkou !!! Zvlášť když začíná na kačeně (IIA) a posádka se mu postupně rozrůstá. Pak jakýkoli transfer zkušeného námořníka zabolí Smile



Naposledy upravil Karl von Bahnhof dne 11. 08. 2009, 11:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
zmáčknu pauzu, přepnu se do internetového prohlížeče a kouknu se na naše fórum (tady najdu všechno potřebné) - vždyť se to taky dělalo za války ne ? Packet radio v radiový místnosti Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek To Merlin 
Je opravdu velký rozdíl mezi GWX a ligou
V singlu se první vrhnu na doprovod, poté na lodě s děly
a nakonec dorazím zbytkem torpéd a většinou už jen dělem celý konvoj. (rekordní zásek mám přes 170 000 BRT, naproti tomu v lize 50 000 BRT)
Když mi něco ujede není problém hladinovou plavbou uprchlíky dohnat.
V lize nemůžu použít externí torpéda a dělo, na honění konvoje není čas, takže liga není ani tak o rozvaze jak nejůčelněni zničit konvoj do mrtě ale o rychlém vyzobání hrozinek a plýtvat torpédy na DD, jen v krajním případě.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám novou taktiku jak ne torpédoborce. Pokud mě už objevil a blíží se ke mě, tak si to většinou šněruje ze strany na stranu. V takovém případě nemůžu pořádně zaměřit torpéda. Potom nastane čas na mou strategii.
Motory naplno v před přímo na DD, periskop vysunout, pustit gramofon, řvát v ponorce co nejvíc, aby mě Dédéčko zaměřilo, potom už nekličkuje a pustí si to přímo na mě a v ten okamžik mu vypálím úhoře přímo na příď.   Surprised
A nepřítel jde ke dnu! titanic


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo taky sem si myslel ze je to takhle snadny....


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A co je na tom zlozite??? Shocked Ja to robim presne tak isto-periskop,plny tah,otvorit zadny torpedomet a ked bude takych 400 metrov daleko PAL!!!A DD nema sancu...bud ide ku dnu (vanila),alebo ho poskodis tak ze je imobilny(napr.tGW) Wink


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zmlknout a klesat popr. vyhodit klamny cile a doufat ze klesnu dostatecne hluboko nez se ke me doplazi titanic a pak bud titanic anebo  razz


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Teď jsem rozehrál tGW, na třetí plavbě po mě šli (při pokusu dostat konvoj).
bylo to o chlup - periskopová hloubka, jít přesně proti němu  > <, na 450 metrů dvě torpéda - jedno minulo, druhé ho solidně poškodilo - jen jak jsme měli oba dost velkou rychlost, nestihnul jsem se potopit a zařval periskop - takže nejdřív kličkování před druhým DD, po dvou hodinách jsem musel jít na hladinu bez kouknutí - a nakonec ho rozstřílet dělem (což šlo  neb stál na fleku a já se mohl hýbat :-)

(ale kde jsou ty časy ((původní verze)) kdy DD dostal zásah a zmizel z hladiny ;-)


_________________
Žádný vylomeniny - žádný hroby!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
JInak když není čas nebo příležitost vystřelit, tak hopem na na hloubku a hrát si na slepou bábu (doleva-doprava, rychle, pomalu ...) ... občas taky pomůžou modlitby :-)


_________________
Žádný vylomeniny - žádný hroby!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
(ale kde jsou ty časy ((původní verze)) kdy DD dostal zásah a zmizel z hladiny ;-)

No tak jestli myslíš základ sh3 jen s 1.4kou tak sem celkem rád, že už nestačí jenom jedno téčko na tak velkou krávu jako je např. clemson, black swan popř. i V&Wčko Smile je to zas o trochu víck realitě. Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek to Vancik: 
Wo tým žádná, proto mam taky tGW.
ale stejně to byla krása vidět jak se řítí maximální rychlostí DD, šoupnout mu jednu pod ponor a užívat si jak šupajdí ke dnu :-)
(méně krásné teda bylo když člověk minul nebo selhalo torpédo a začal drsný tanec Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 10. 2009, 19:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádný vylomeniny - žádný hroby!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ono to neni tak těžký šoupneě mu jednu pod čumák a dá pokoj Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
...v tento moment se rapidně mění můj slovník - používám ryze specifické výrazy z oblasti anatomie a zoologie; většinou to ale nepomáhá; je to zvláštní, ale obvykle jsem dost dlouho vydržel, když jsem se pohyboval v téměř periskopové hloubce; jakmile jsem se nechal zahnat do hloubky, začal jsem mít dost velké problémy....navíc v takové situaci už není možná aktivní obrana.......je to pak taková hra na honěnou a kličkovanou.......bohužel role lovce a kořisti se obvykle nekompromisně mění

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
někdy je snad lepší se vynořit a risknout intimní kontakt dělo na dělo ... ovšem jen v případě že by se nejednalo o DýDý swingers párty   Mr. Green


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 10 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.