Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 9 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Další
Televizní tipy a diskuse o nich
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Docela dobrý film great
Troch mi připomínal Titanic  titanic



Naposledy upravil pombocz dne 04. 08. 2009, 21:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zajímavý snímek, ale zajímalo by mě jak to bylo s tím jedním torpédem a tou municí... Cool
Jestli opravdu potopení způsobyla exploze střelive nebo zásah do slabiny lodi....



Naposledy upravil Kriechbaum dne 04. 08. 2009, 21:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Myslím že pokud bylo munice na palubě opravdu hodně, tak by si výbuchu asi pasažéři všimli
Ale kdo ví Question


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zajímavý film a dalo se na to i koukat Wink


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Těžko říct. Faktem ale je, že ve vraku Lusitanie (leží na mělčině) jsou 2 díry, přičemž jedna je podstatně větší než druhá. Navíc jak posádka ponorky, tak i hlídka Lusitanie mluví o jediném toprédu...
... A jedno nebo 2 torpéda z roku 1915 ( více informací na http://www.navweaps.com/Weapons/WTGER_PreWWII.htm - torpédo 50 cm (19.7") G/6 and G/6D ) by stěží mohly potopit parník o tonáži 35 000 tun, navíc během ani ne dvaceti minut... Wink



Naposledy upravil Günther Königg dne 05. 08. 2009, 00:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak sem si rek ze nez zacne ten dokument tak pudu na ''chvili'' ven s kamosema sel sem v 5 vratil sem se v 10 Laughing Tak sem si jen sel nastvane lehnout s tim ze tohle nebyl posledni dokument....snad Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
nejlepší byly ty intriky admirality a Churchilla  Laughing


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
zajímavá rekonstrukce - hlavně díky scénám z U-20 super


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Teď se to celkem s těmi dokumenty na ČT hemží. To je dobře. Mám pocit, že ten dokument o Liberty ships už dávali.
Je fakt, že je šili horkou jehlou, ale některé sloužily v loďstvech celého světa až do 70 let. Smile
No asi jak která měla štěstí. Nejmíň ho ovšem měly ty, které potkaly šedého vlka.

Hm chlapi sorry, dal jsem si nové příspěvky a nepodíval jsem se, že jsem o 9 stránek jinde.   Embarassed
Ale i přesto, až budou dávat dokument o Liberty ships, dívejte se.



Naposledy upravil S.Standa.Hunter III dne 05. 08. 2009, 22:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jdu si nastavit nahrávání na auto.....^^


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Hon na císařské křížníky 
V úterý 25.8.09 si nenechte ujít první díl dvoudílného dokumentu " Hon na císařské křížníky ".
Je to o zničení Východoasijské flotily admirála Maxmiliana von Spee. Teď jsem o této epizodě 1. sv.v. četl knihu
a bylo to fakt zajímavé. Je to poměrně známá epizoda světové války a jsem zvědav jak to němci podají.  Smile

Bylo to sice na začátku války, ale možná se tam mihne i nějaká ta ponorka. Uvidíme.  Wink



Naposledy upravil S.Standa.Hunter III dne 19. 08. 2009, 12:20, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a dneska Katyň od Wajdy na čt 1


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Wilhelm von Tiesenhausen
Včera jsem ji shlédnul . Je to dobrej film . Celkem krutě byla natočená ta poslední scéna nebo spíš posledních 15 minut filmu .


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Z1 - Pondělí 14.9.  20: 00- Neviditelná mise

Neslyšně klouže oceány a bedlivě sleduje svět připravena ihned zaútočit. 179 metrů dlouhá ponorka demonstruje válečnou sílu a patří k chloubám jaderných zbraní Ruska. Dokument


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Yamato.... 
Dnešního dne (PŠM...!!!), to je 7. listopadi l.p. 2009 TV Barandov v 21.45hodin film YAMATO, loď smrti.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 9 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.