Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 39 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak to som nevedel ze v lige sa lode potapaju protilietadlovym gulometom... Laughing  Laughing  Laughing
Inak velmi pekne obrazky great


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vanciku, schytali a ta mrcha kreveta mě chtěla taranovat, tak plný chod a ostře na levobok. Chyběl jí rejd, minula mi záď o 10m, ale to už koupila dva granáty od Ludvy a další ode mě z besprostřední blízkosti. Výbuch, konec a mohli jsme jít na merchanta, který už měl ode mě 3 torpeda a byl jako korek. Jinak to, že nevidíš posádku kolegy na věži bych pochopil, každý vidí jenom svoji, ale že když dám rozkaz ke střelbě z děla a oni pálí na kolegu, je divný. Museli jsme střílet osobně, jinak bychom se potopili vzájemně Very Happy


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Dostaveníčko s trosečníky 
Znaveni bitvou a hulákáním trosečníků, jsme se rozhodli, že je nepostřílíme. Doslali pistoli s jedním nábojem Very Happy




Naposledy upravil Bobo Wolf dne 22. 08. 2009, 17:03, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jen dodám, že náboj byl slepý. Ať se chlapci zabaví než jim to dojde. No ne!  Very Happy


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
kdybyste někdy ještě zháněli hráčeSmile tak mi napište na icq 389793121 rád se přidám Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 23. 08. 2009, 13:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
IXC - U-47 titanic titanic titanic titanic titanic





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mutos, stačí když budeš, denně, na skype v ligovém chatu a zjistíš, že se téměř každý den něco jede. Buď jako test nebo pro zábavu, kapišto? Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Bobo Wolf

tu jde o to že hraju  cs Very Happy A když máš skype tak ti to laguje Very HappyVery HappyVery Happy jinak bych tam byl pořád že Very Happy



Naposledy upravil mysak_bob dne 23. 08. 2009, 13:16, celkově upraveno 2 krát.

_________________
IXC - U-47 titanic titanic titanic titanic titanic





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Rolling Eyes

btw mutoši ten wa..ez userbar se mi zrovna dvakrát nezamlouvá ...



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 24. 08. 2009, 09:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
obchodni lod potopena torpedem Smile v male hloubce Sad






Citovat
Příspěvek  
Tak si plavu jednou zase v Atlantiku a najednou mi cvrnkne do nosu tohle. Surprised



_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pombo, kolik bylo hodin? Veslaři možná byly v podpalubí na sváče Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to pombocz 
Dobrý screen. Něco mi to připomíná. V GWX jsem plul na hlídku a najednou se přede mnou objevil kontakt.
Chvilku jsem špekuloval, kam míří protože v GWX už nemají ocásky. Vytyčil jsem si trasu a vyrazil jsem.
V půli cesty se najednou kontakt změnil na potopený. Až ve mě trhlo, s tím jsem se ještě nesetkal. Nevěděl jsem, že tohle hra dělá. Smile
GWX mám nainstalované chvilku. Buď byl kontakt zničen kolegou, luftwaffe nebo čert ví čím.

Radši jsem se místu vyhnul a plul dál. Kontakt ale zůstal na mapě až do konce hlídky.

Možná, že ty jsi narazil právě na takovou loď. Očazená je dost. Very Happy



Naposledy upravil S.Standa.Hunter III dne 02. 09. 2009, 14:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Je to možný taky se mi občas na mapě zobrazí potopená loď šedivou barvou. To asi znamená že ji potopil někdo jiný.
Zrovna včera jsem se rozhodl v GWX zničit malý přístav chráněný jen fregtou a hlídkovými plavidly. Tak sem potopil vše od čeho hrozilo nebezpečí a chci se pustit do kotvících obchodních lodí. Twisted Evil Když v tom přiletí luftwafe a potopí 2 ze 4 lodí Mad
To bylo k vzteku wall


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na vědomost se dává, že U-24 vyplula na první misi z Kielu. Musel jsem přeinstalovat hru, tak jsem všechno smazal a jedu od začátku. Jenom je škoda, že ten odkaz na textury ponorek už nefunguje, chtěl jsem aspoň rezavou, no ale povedla se mi instalovat vlajka Wink
 




Naposledy upravil Bobo Wolf dne 02. 09. 2009, 22:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Od roku 1942 sloužila U-24 na Černém moři... Doufám že až dojezdíš v Atlantiku, necháš se tam převelet, teď tam jsem taky Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 39 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.