Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 9 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Co uděláte, když Vás spatří torpédoborec a řítí se na vás ??
Udělám ...

Pokusím se mu ujet po hladině. 0% 0% ( 0 )
Pokusím se mu ujet pod hladinou. 4% 4% ( 8 )
Zaútočím na něj na hladině. 1% 1% ( 3 )
Zaútočím na něj pod hladinou 18% 18% ( 32 )
Dám tichej chod a začnu se potápět co nejvíce to jde. 30% 30% ( 53 )
Nebudu dělat nic. 1% 1% ( 2 )
Nevím, záleží na situaci. (počasí, jeli noc nebo den,vzdálenost, poloha...) 42% 42% ( 73 )

Celkem hlasů : 171
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Mne unikani nevychazi. Zkusim tichy chod, maximalni hloubku a klickovat. A presto mne dostanou, je to jen otazka casu. A pri nastaveni vyssi realiasticnosti je to jen otazka casu, nez dojde kyslik, baterie, ci nalada.

Proto ukladam a utocim. Nejde to jinak. Evil or Very Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No, koukám že máš IX D2...

Nemáš náhodou GWX a rok 44? Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Jak na TO:D 
nejlepsi reseni je pockat az bude dostatecne blizko-nebude klickovat nastavit magneticky torpedo asi metr pod jeho kyl(zalezi na typu destroyera) pockam na 400m otevru zaklopku fire a enemy unit destroyed este se mi nestalo ze by to nevyslo Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak pojď za námi do ligy Wink , budeš vítaný jako "ničitel destroyerů" Laughing, někteří to zcela jistě oceníme Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jj...v singlu s GWX sem taky potápěl kde co co mělo sudy na palubě...a jak to pěkně šlo.....co hraju ligu tak když nemám zrovna aku raději a hlavně rychle dolů se klidím z cesty.  Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jj, hodne lidi neveri, ze hrat offline a online je takovej rozdil  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek TO:Voren 
beru te za slovo Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Slyšel jsem, že když do torpédoborce narazíte, tak se vždy potopí on a vy vydržíte. Je to asi nějaký bug hry  či co? Já to ale nepoužívám, raději bojuji čestně. :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak o tom asi posádky torpédoborců neslyšely, mne DD nárazem vždy poškodí...


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Několikrát se mi stalo, že jsem se nestačil vyhnout, došlo k srážce, výsledek - buď sem šel ke dnu já hned, nebo se vrátil  a pak jsem překonal bezpečnou hloubku ponoření zapříčeněnou nabíráním nezdravého množství vody. Pravda je ale i to, že jsem to i někdy ustál, a torpédoborec se k mému údivu odporoučel ke dnu, poprvé mě to opravdu překvapilo.


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud je dd hodně blízko nouzově se potopím, pomalu v před a čekám až naháže hlubiné miny. Pak vypluju na periskopovou hloubku a když je ke mě kolmo vypálm torpédo. Na DD stačí jen jedno.  pirát

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nebo taky docela sranda je-ale jen u krevety nastavit si magnet. roznetku torpeda pod kyl na metr az dva a potom si to rozhulit pod hladinou na plnej kotel a ona prestane klickovat a pujde primo po vas Laughing Smula je kdyz je tam DD nebo vic krevet-odzkouseno se VII/C Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Onehdá sem útočil v r. 40 na konvoj v noci za mlhy a najednou koukám, že paralelně vedle mě asi 400 m jede torpédoborec  Shocked tož sem se potichoučku otočil a mazal pryč tak rychle jak to jen šlo, páč kdyby mě objevil, tak si ani prdnout nestihnu - oba sme byli vedle sebe pěkně bočním profilem, chlapci u děla by se asi moc nechytali  Laughing


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak to je divný, DDčka v SH3 obvykle trpí těžkou chronickou bystrozrakostí  Confused


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jestli to bylo za mlhy, tak je to normální. Musíš ale být na hladině. Když je škaredé počasí, tak se můžeš dostat po hladině až ke konvoji.

Jinak když se hraje SH 3 naostro, bez nahrání pozice po zničení ponorky, tak se setsakramentsky zvyšuje adrenalin.
To si člověk jinak dává majzla na DD.  Smile


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 9 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.