Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 14 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Další
Filmy o ponorkách
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek ..truhlík.. 
Vážení páni kapitáni. Ten, kdo byl na vojně nebo měl možnost přepravovat vojenský materiál, tak musí uznat, že dřevěný truhlík, který má kovová ucha (průměr kulatiny do 10 mm, váha truhlíku dle toho, co vněm je, minimálně 20 kg)  je věc dobrá ke skladování ale ne k přenášení v ruce. Je strašně neforemný a náročný na přepravu na vzdálenost, nedej bože na výškovou přepravu v domech, štolách atd. Dovede si někdo představit přepravovat truzhlík munice z místa uskladnění do věže a ven při možnosti, že po tom žebříku leze jen jeden, jednou rukou se musí držet a druhou ten blbej truhlík táhnout nahoru.... no fujjjj...! Tato přeprava se používala i na bojištích pozemních, ohledně neforemnosti dřevěných truhlíků se munice  nosila v teplejch a podobně. Podobné vrecuška používaj i ženisté na odnesení vykopané hlíny při pokládání min, aby tou hlínou neprozradili provaděné práce-minování v daném terénu. Z hlediska bezpoečnosti munice, tato je v zajištěném stavu (k odjištění zapalovačů dojde během výstřelu) a je tedy bezpečná, při pádu nebo úderu na zapalovač by se tato munice měla vyředit, neb nemusí dojít k její stoprocentní činnosti.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
S tu debatou mas pravdu Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Kazdopadne jsem to video mel videt drive nez jsem dodelal model VIIc s posadkou v akci. Bych jim z tmelu udelal ty nuse a nepitlal se spracnym schanenim municnich beden Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy


_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Zrovna. . . 
. . . jsem to sem chtěl hodit,tak aspoň poznamenám ,že druhý díl by měl vyjít 28.7.09  Wink


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek DVD? 
Když jsem jezdil Žilina a Martin, tak se ve větších PNS prodávali i CZ noviny, tak DONITZ zakotvíš ponorku, dáš ruce na prsní bradavky a poklusem oběhneš stánky a to by do toho čert vlétl, abys tuto informaci neprověřil a nebo nesehnal danou věc.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
podívám se po ní, stejně musím kupovat další díl BSG   Smile


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mrakoplacz napsal:
Pánové v úterý 21.7.2009 by měla začít vycházet série o ponorkách!
K dostání na stáncích PNS.
Válečné ponorky (1. díl) - Hitlerovy žraločí smečky - Zrození...    Codi    49 Kč    

více informací na DVDINFORM.cz

Koupit a shlédmout je povinností každého účastníka ligy DK.

PS:
Při ligových kláních budu provádět zkoušení spoluhráčů z daného tématu a kdo nebude vědět na toho pošlu T. :-)


Tak uz sem to koupil ale  este nevidel  takze nezapomente !!!


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Už jsem to shlédl. No není to špatné, ale je to klasická dokumentární míchanice,
známých záběrů, notoricky známých záběrů a pár neznámých. Co by jsme ale chtěli, tolik let po válce.  Smile

Špatné to ale není. Uvidíme co přinesou další díly.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo je to dobrej dokument - docela hodně poukazuje na špatnou kvalitu torpéd na začátku války - chlapci mohli tehdy děkovat 88kám a 105kám .


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Je to poměrně dobrej dokument a zaběry že sou všude furt stejné se neda nic dělat Wink .


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vyp sem to v okamžiku kdy říkali že jakmile ponorka našla konvoj tak upozornila ostatní ponorky  Sad ...

Až se vzpamatuju tak si to pustim znova, ale vypnu zvuk Smile


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a hlavně když Endrasse nazvali Endrábem - to jsem šel do kolen - jak tohle někdo může pusti mezi lidi
No ale druhej díl jsem si koupil - z povinnosti Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mňo, tak já to nesehnal, ale jak tak koukám, tak jsem o nic nepřišel Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No 2dil sem dnes nesehnal  pokusim se zítra ale žes onic nepřisěl bych neřek...... 1 dil byl dobrej jen Hans to vzdal bo on nečeka na ostatní ponorky! Twisted Evil


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vinky, mám ponorek a lodí plnou knihovnu po tátovi, tak rozhodně netrpím nedostatkem informací Very Happy


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 14 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.