Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další
Často se opakující dotazy a problémy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
cau,
kdyz si proctes forum, tak to zjistis  Wink
jinak ti to ubira renown


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to mysak_bob 
dikas..ja jsem to pak nasel. Embarassed jeste jednou dik Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 02. 04. 2009, 17:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek klamne ciele 
Zdravim chcem sa spytat ci su klamne ciele aj v SH3 a ak ano ako sa pouzivaju.A tiez by ma zaujimalo ci sa da urobit aj nieco take ako vo filme U-571 ked vypustili spinavu vodu zo strojovne a oklamali tak torpedoborec.Za odpovede predom dakujem. Rolling Eyes


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jasně že jsou v SH3 klamné cíle, celkem 5 druhů (Bold 1-5) , hlavní rozdíl je především v délce účinosti klsmného cíle.
Jednak se dají vypustit klávesou (najdeš v manuálu či pod F1, já to vždycky zapomenu Smile ), nebo je lze vypustit přes menu strojního - klikneš na ikonu strojního - dále na ikonu úhybných manévrů - je tam volba vypuštění klamných cílů. (Musíš mít pochopitelně namontované zařízení Bold) Smile

P.S. Najdi si tu na fóru manuál GWX, je tam velmi pěkně popsaná účinná taktika jak klamné cíle použít. Funguje to výborně a v lize mi to nejednou zachránilo krk Smile



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 16. 04. 2009, 13:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ale na to aby mi to fungovalo nemusim mat GWX alebo ano?A ako si nnamontujem na ponorku to zariadenie bold? Shocked  Question


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ne, nemusíš mít GWX je i v původním SH3 a namontuješ si ho na základně, jako ostatní vybavení...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Chlapi měl bych dotaz na screny ze hry. V hledání jsem si našel, že screny ze hry jsou v rootu hry.
Ať hledám jak hledám, nic jsem v souborech hry nenašel. Prolezl jsem vše, včetně dokumentů ale nikde nic.
SH III hraji dost dlouho, ale screny jsem zatím nedělal. Vkládání do fóra jsem našel, ale musí být co vložit.
 Embarassed Dík za případnou pomoc.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ctrl + F11
a screeny jsou ve formatu bmp v rootu hry


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dík za pomoc!  Very Happy


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek -- 
Ahoj,můžete mi prosím poradit?Koupil jsem orig. hru SH3,zapnu li jí tak mi naběhně ukázka (video s ponorkou) a poté načítání hry po načtění se mi ukáže černá obrazovka,dole chvilku běží hnědá čára,nic nejde,krom Esc (Ano-Ne) Mam tedy ten samý problém který popisujete ve FAQu,prosím poradíte mi co mám dělat?Počítač chápu asi tak jako ženskou logiku :-( Předem díky za rady.



Naposledy upravil ATV.PEPAN dne 18. 07. 2009, 22:25, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ovladace grafiky nebo kodeky
ale krok po kroku to asi ani vysvetlit nejde
procti si forum, uz to tady je nekolikrat


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek -- 
vysvětli to antitalentovy :-) Opravdu tomu nerozumim

EDIT, presunuto upraveno: Jak jsem se na fóru dočet je problém s kodeky,ale nevím co to kodek je tak,zkusil jsem patch 1.4 ale nejde nainstalovat.Můžete mi to prosím někdo krok po kroku vysvětlit?Jinak mám orig. hru.Předem velmi děkuji za všechny rady.



Naposledy upravil mysak_bob dne 19. 07. 2009, 08:40, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
krok po kroku ti to nikdo asi nevysvetli, to proste nejde delat na dalku s nekym, kdo o tom vubec nic nevi.
Pak reknes, ze ti to nekdo zmrsil.
Pokud nemas tyto znalosti ty, musis najit nejakeho kamarada z okoli, kterymu to neco rikat bude.

EDIT: patch1.4 nemusi jit nainstalovat, protoze ho tam uz muzes mit (na novejsich DVD je uz verze 1.4)



Naposledy upravil mysak_bob dne 19. 07. 2009, 08:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak to jsem asi v koncích  :-(( Kapiku tomu rozumim,hodně základně,nemůžete mě trochu nakopnout?Pokud je tedy chyba v kodecích,kde případně stáhnu nové?



Naposledy upravil ATV.PEPAN dne 19. 07. 2009, 08:55, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
paráda,problém byl jen kodecích,omlouvám se za alarmování a díky za čas.............jsem šťastný můž  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.