Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Voda tekoucí po ponorce
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
XXI - Water Stream BETA
Autor modu:
http://files.filefront.com/e82+XXI+Water+Stream+BETArar/;12355517;/fileinfo.html
Zdroj:
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=144445

Zatím ten mod testuji a moc pěkný.... Cool  Cool

Test:
http://i374.photobucket.com/albums/oo185/Raziel_U-2540/SH3Img17-11-2008_22311_609.jpg
http://i374.photobucket.com/albums/oo185/Raziel_U-2540/SH3Img17-11-2008_42659_156.jpg



Naposledy upravil Raziel dne 17. 11. 2008, 05:43, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdravím všechny podmořské vlky.
Mám s tím problém.
1) který z těch dvou mám nainstalovat? (používám VII řadu)
2) nejde mi to spustit (zkoušel jsem oba dva mít zároveň i ten první samostatně ), vždy, když dám načíst misi, se mi to sekne těsně před koncem načtení a je nutný tvrdý restart

btw: mám SHIII + 1.4b + tGW + torpedo damage final 2.0 + die käpitane pack

EDIT: teď jsem zjistil, že když oba dva vypnu (instaloval jsem to přes JSGME) tak mi to taky nejede...prosím vás, pomožte mi. Děkuji

EDIT: tak jsem to zkoušel, a přišel jsem na to, že u nímořní akademie mi to de...ale u single misích a kariéře to nejde SadSad

EDIT no takže to vypadá na re-instal SHIII, protže nepomáhá založit novou kariéru, nepomáhá vypnout všechny (krom tGW), pokud vás ještě něco napadá tak prosím piště, protože do reinstalu se mi moc nechce.

Very Happy EDIT: takže už mi zbývá asi jen reinstal, protože nepomáhá ani vypnutí komplet všech modů včetně tGW a založení nové kariéry přes SH3 comm.



Naposledy upravil Buggy dne 24. 12. 2008, 14:07, celkově upraveno 5 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek jak? 
Hoj,
Predem se omlouvam za sve nevedeni Very Happy ale SH3 neparim dlouoho a koukal sem na ty mody trosecnici a voda tekouci po ponorce tak mam dotaz kam to tam mam pls soupnout do ty slozky SH3?Dik


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chlapi, téměř všechny mody se do hry vkládají přes utilitku JSGME, zkus si to prostudovat v sekci MODY, a teprve až opravdu nebudeš vědět a budeš úplně zoufalý, tak se zeptej a my ti rádi a konkrétně poradíme
Vážně je to úplně jednoduché a logické Wink

tady najdeš hodně opovědí na tvé otázky Wink  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=367


btw: kdyby se vše řešilo znovu a znovu ve v každém vlaknu tak se tady v tom nikdo nevyzna a nic nenajdete.


pro admin :Myslim, ze tohle se muze potom promazat Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
pokud někomu chybí kouř dieselových motorů, může nahradit mod Water Stream for Uboats modem Waterstream+Exhaust Combi for GWX3



http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=152144

EDIT: verze 2.3 ke stažení  zde:

http://www.mediafire.com/hsie



Naposledy upravil Shadowblade dne 20. 07. 2009, 23:32, celkově upraveno 2 krát.

_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Shadow: díky za odkaz, to mi chybělo, už loaduju Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Shadow: po dlouhé době jsem spustil single, stáhl jsem si ten kouř a nemám slov  Surprised  naprostá paráda. Jak psal Vinnichzech:"další krok ke  grafické realitě  rock " u vody tekoucí po ponorce, tak tohlencto je další potřebný krůček  Surprised

EDIT: jenom před chvíli byl ten kouř černý, skočil sem do win, abych to itu napsal, a najendou je bílý  Crying or Very sad



Naposledy upravil Buggy dne 13. 10. 2009, 16:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek re 
Chlape,asi mas vodu v nafte....Je treba potrestat motorare,za nedbalost.... Very Happy
 Edit:Jinak,Hada se tenhle mod s modem na vodu tekouci po ponorce?Nebo mohou byt v JsMGE oba aktivovany soucasne?danke.



Naposledy upravil Petr von Brunthal dne 14. 10. 2009, 23:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Můžou být oba mody najednou Petře, mě to tak funguje. Jinak ty mody na vyfuk jsou dva, jeden je pouze pro typ II a tento pro ostatni typy ponorek. Dvojka měla jen jeden výfuk a ne dva, tak proto.
Buggy, fouklo ti těsnění pod hlavou, nesmíš ty DDečka tolik honit, víš že ti stejně ujedou Very Happy


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Petře, když si stáhneš to co postnul Shadowblade, tak máš vodu tekoucí po ponorce a dým v jednom, nemusíš nic dalšího stahovat, pouze dáš do JSGME "Waterstream+Exhaust Combi V2.3 for GWX3" a jedeš

PS: Bobo, ještě nemám koho honit, jsem na první misi, kde jsou všichni zelení.. a dodržuju dohodu o neútočení  Wink



Naposledy upravil Buggy dne 15. 10. 2009, 13:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.