Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 10 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Další
Přijímací kancelář BdU
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Nechápu Veliku v jakém jsi stavu? a co by jsi mohl? ...... Shocked  Normálně naskoč, přihlaš se do ligy, protože jestli Tě baví ponorky tak jako nás tady všechny, tak jsi na správném místě ve správnou dobu Smile a nechápu ty tečky ???? Smile A jinak vítaj tadyk u nás Laughing


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
já význam těch teček asi chápu  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Morgen, morgen!!!! 
[quaote="Hans Eckelhaft"]já význam těch teček asi chápu  Laughing[/quote]Ano, správně Hansi! ...a nezůstávej stranou... Very Happy Po značném přiblížení Jsem napálil 3 torpeda do Revenge, jedno minulo a dvě selhaly Mad Pak Jsem ji pronásledoval, ale zbytečně...zdrhla...(i když poškozená). Vždycky nevím proč, najednou nabere kvalt, a je fort...


Citovat
Příspěvek  
Zdravím všechy ponorkáře.

Něco o mě, dle německého zvyku precizně a statisticky:

Jméno: Mirek
Věk: 18
Zaměstnéní: .... že by student?
Přezdívka na jiných fórech: Silver Eagle
Doba hraní SH: právě jsem to nainstaloval  Wink
Jiné oblíbené hry: IL2 (mám komplet), S.T.A.L.K.E.R., Bioshock, Zaklínač.
Mimoherní zájmy: Technika, zejména vojenská; historie (19.-20. století); psaní povídek; četba (všeho)


a teď normálněji - Studuji na průmyslové škole, a jakožto student mám (chválabohu) docela dost času na hry. Po klasickém opojení střílečkami jsem hledal něco komplexnějšího, a záhy jsem našel IL 2 Šturmovik. Tento simulátor mě naprosto uchvátil. A právě díky němu, díky doporučení jiného letce, jsem se dostal k SH.
jelikož Das Boot patří k mým oblíbeným filmům, a ohlasy na hry na všech stranách byly více než kladné, rozhodl jsem se rozšířit své pole simulátorové působnosti, a to trochu do "do hloubky" Very Happy
Neboť mě nenapadá zbraň, která by byla dál od letectva, než právě ponorky.
A hned při prvním pokusu o hru jsem zjistil, že jsem nesáhl vedle.
Takže, dneškem začímám s tréningem, a snad již brzy se začnu angažovat i v multiplayerových kláních.

Lovu Zdar!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak vítej na palubě kapitáne!

Kapitánoletců tu už pár máme(předpokládám 312 či 313?). At se ti tu dobře hlídkuje a jednou se tedy i snad potkáme na patrole.

Salut!
S.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
cau cau taky Ta vitam medzi nami a uzi si to  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Přijímací kancelář BdU 
*censored* .....mam 15 som historik,katolik,rad si pozrem Das Boot,som z Banskej Bystrice..........



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 03. 2009, 21:30, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím všechny ! Je mi 15 let pocházím z Domažlic . Mé zájmy jsou zejména evropská historie (do určité doby i blízký východ a s. Afrika) - odmalička jsem navštívil spousta hradů a zanechalo to na mě obrovské následky . Má oblíbená období jsou - starověk ( zejména Řecko a Řím ) , středověk ( jak napovídá moje přezdívka tak Byzantská říše , poté naše země a celkově Evropa ) Doba od 17. - 18. st není můj šálek piva ( obr límce a paruky .. BRRR ) Potom mě zajímá 19. století až dodnes . Dál se zajímám o zbraně a válečtnictví ( od starověku dodnes ) . A taky další zájem je PC a to nejen hry ,ale prostě různé věci . Mé oblíbené hry jsou - SH3, Call of duty , Hitman , Total wary , Assassins creed a mnoho dalších . Mé oblíbené filmy jsou - Já , Claudius , Bratrstvo neohrožených a prakticky všechny historicky přesné filmy ale těch moc není ... Nezapoměl jsem na Das Boot ? ;-)  Oblíbená skupina - Slipknot , Metallica
 
Těším se na naší spolupráci  ;-)


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdavim Kapitani...

Jmenuji se Michal, je mi 21 let a mezi me konicky patri prevazne druha svetova valka a vse co k tomu patri (technika,taktiky, udalosti atd..) dale letani, PCcko a delani kravin Very Happy
Prevazne me zajima letectvi a vse co se kolem nej toci, ponevadz jsem u letadel uz odmalicka, letam realne na kluzacich i virtualne prevazne legendarni simulator IL-2 šturmovik. Hraju take prevazne Company of Heroes a pred nedavnem i SHIII. Asi si ted rikate, jak jsem vubec k SHIII prisel?? Prevazne kvuli atmosfere a hlavne si zkusit to, co si x namorniku prozilo v utrrobach ponorky kazdy den, potapeni lodi az po utek pred hlubinnymi minami Confused nechtel bych byt v jejich kuzi Cool ale zase maji u me uznani, protoze takovych lidi nebylo hodne Wink

Jinac tedka se pripravuju na zkousky leteckeho technika a moc casu na SHIII nemam, ale kdyz je moznost, tak nejakej ten uhor z ponorky vyleti Laughing

Tod asi zatim vse, LOVU ZDAR!!!


Citovat
Příspěvek  
Ahoj kapitáni,
koukám, že většina jsou piloti z IL2. Jo taky jsem na tom ulít a teď jsem tady mezi vámi. Zajímá mě všechno kolem WWII letectva a námořnictva. Mám to po tátovi, byl kormidelníkem na obchodních lodích u České námořní plavby a vše o U-bootech byl jeho svět. Bohužel už nežije a to napovídá o tom, že mi je 38. No vidíte i starýho chlápka může dostat kvalitní simulátor. Žiju ponorkou od vánoc, kdy jsem tu hru dostal jako dárek ze srandy a nikoho (ježíška) nenapadlo, že v tomhle světě ticha budu skoro furt Laughing
Tak ať vám přibývají BRT na kontě a lovu zdar Wink



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 05. 05. 2009, 19:57, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já Ti dám ,,starýho chlápka" ,,,to není o věku a věz, že starších je nás tu nemálo Laughing, tak ať Tě ponorky baví jako nás tady Wink



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 05. 05. 2009, 13:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak děkuju za útěchu, mňo baví, baví. Jinak gratulace k čepici Wink Taky bych tady měl jednu upravenou češtinu, tak můžu nabídnout, v tGW mi jede v poho. No a jinak snad si taky někdy zkusím hru po netu. To jsem ještě nikdy neokusil Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To je chyba  Confused  ..
Nainštaluj čo treba a pridaj sa do ligy..Multi je niečo úplne iné
 Wink
viac: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=620


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jdu na to Wink dík

edit: tak jsem to nainstaloval, ale netušil jsem, že přijdu o tři C2 a dva tankery. Vyplouvám znova z Wilhelmshavenu Crying or Very sad



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 05. 05. 2009, 20:50, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ja som to skúsil a je to paráda :-)


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 10 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.