Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Jak funguje torpédo???
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to je divny, nam v Lize nebouchaji nebo bouchaji predcasne celkem casto  Sad

doplnim jeste, hrajeme teda az od r.1942



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 01. 2009, 02:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
V GWX 3.0 mi selze jedno z dvanacti vystrelenych torped. (1943)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tů von  Springkäfer: "tGW a je to fakt bída. Nevybuchlo jedno...."
V tGW jsem měl podobné zkušenosti, ale vůbec nevím jestli to jde někde zlepšit Sad


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak já se taky podělím o zkušenosti s ne/vybuchujícími torpédy, mám zaplá vadná tropéda, ale ani v defaultu ani v tgw mi nebouchají předčasně a vždycky bouchnou u cíle..(je fakt že používám na 99.9% nárazovou roznětku), ale je to zvláštní


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Buggy: Já bych na tom nic neobvyklého neviděl. Problém německých torpéd z kraje války zpočíval z 95% ve vadných magnetických roznětkách. V momentě, kdy byl tento problém z větší části odstraněn, tak se staly ponorky smrtící zbraní. Ke konci války se začali potýkat s nedostatkem surovin a ušlechtilých kovů, takže šla do háje i kvalita výroby. Takže pokud dáváš téměř vše na impact a pálíš z vhodných úhlů, nevidím problém v tom, aby ti téměř všechny nebouchly.
Amíci měli problém zcela opačný. Ti neměli takový problém z roznětkami, za to však torpéda létala kam chtěla. Nastavení hloubky téměř nefungovalo, takže až do roku 44 měli am. kapitáni doporučeno pálit torpéda na pomalý chod a minimální hloubku. (Z vlastní zkušenosti z SH4, chodí am. torpéda cca o 4-7 stop níž, než je nastaveno)


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jaká selhání se vlastně vyskytují v SH 3? Zatím jsem viděl jen předčasný nebo žádný výbuch. Jsou tu i další závady? Náhodná dráha, špatná hloubka, nebo třeba kruhová dráha torpéda - to by byla věc!!!


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
V SH3 jsem se setkal pouze s těmi vadami, které popisuješ. SH4 už je i zahrnuta i chyba v nastavení hloubky.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
mam otazku.. aky je rozdiel, medzi normalnou rozbuskou a magnetickou??


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to ludinko: 
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=347
staci cist forum  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Torpeda 
Hoj,
Nevim jak vy, ale ja casto pouzivam torpeda T2 jsou elektricky dosah asi 1,8km a jsou druhy ktery muzu pouzit krome uplne prvnich-parnich.
Stava se mi skoro pokazdy ze torpedo si asi mysli ze je delfin protoze po kazdym 2. metry plavby zmeni hloubku asi o 1,5 az 2 metry je to celkem na prt protoze uz se mi stalo ze to takhle tu lod krasne podplavalo Mad Stalo se vam to uz nekdy nekomu? Sad  Shocked



Naposledy upravil Vancik dne 28. 04. 2009, 10:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Při volbě torpéd, když na něho klikneš tak se ti objeví popis ve kterém je toto chování zmiňováno. Dále je pak psáno, že to bylo vyřešeno po norské kampani.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
mne sa to stava niekedy na DD-ckach, alebo mensich obchodnych lodiach.. ak nahodov je more rozburene a stretnes DD, podla mojho nazoru je to plytvanie minat bananiky a radsej sa ponorim do 50 m a dam tichy chod. preistotu.. xD


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.