Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Kuriózní, komická či jinak zajímavá K.I.A
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
21. XI. 1941, Lorient

Hlídka začíná jako vždy za zvuku německé hymny. Předkreslím kurs na mapě a hurá na cestu. Vše bylo v pořádku, a tak zrychlím čas. Ale při pohybu na mapě jsem si všiml, že jsem kurs předkreslil přes ten ostrůvek u vjezdu do přístavu  Shocked  Jediný co jsem stihl bylo přesunutí na můstek, ostře vpravo, a ostrý zvuk trhání trupu ponorky od předních torpéd po strojovnu wall . Celá hlídka krmila rybičky, celistvost trupu na 1% a při pokusu o obrat spadla na 0% , a šel sem na návštěvu za svojí hlídkou Very Happy

zápis z vyzdviženého lodního deníku z U-108 Very Happy


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dnes se mi stala zajimavá věc - pluju si po hladině , pak útok letadel ( nic neobvyklého ) , poté palba z flaků .... pohoda , většina letadel skončila pod vodou . Poslední letadlo bylo trosku pozkozeno a mělo ještě odvahu mě obtěžovat . Kluci u flaku ho znicily , hydroplán však dopad nad hlavami odpočívajících námořníků kteří byly ihned mrtví - má milá U-375 nedopadla o nic líp - dnes jí najdete na dně pobřeží Bretaně.


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to Byzantias 
To by chtělo při leteckým útoku kličkovat...,já to tak dělám..,pohotovostně vpřed a kličky... Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 30. 03. 2009, 08:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pohotovostně vpřed a manévrování to já taky dělám . Chyba je v tom , že když jsem si už myslel,že to poslední letadlo je už požkozené ,tak že už se nevrátí. Zkrátka jsem ,,polevil"  . Nicméně jsem dopadl jak Římané u Kann. ;-)


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Zkuste nekdo trumfnout tohle:D 
Myslim ze mam nejkurioznejsi...Ja si uprostred atlantiku nevsim C2ky ktera me jaksi přejela Very Happy   Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
To se v lize stává běžně, že tě přejede loď...mně téměř každou hru.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Zkuste nekdo trumfnout tohle:D 
to Vancik:
 fakt husty.. Surprised



Naposledy upravil mysak_bob dne 23. 04. 2009, 18:08, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek ... 
To bad dog:
nj jen tak si opravuju utrzeny poskozeni koukam jak sem na tom s torpedama atd. a najednou we are taking damage sir Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No nebylo to sice K.I.A., ale stojí to za zmínku. Nemůžu totiž uvěřit, že jsem K.I.A nebyl.  Idea
Včera jsem v prostoru AM 53 zaregistroval kontakt. Nebyl daleko a tak jsem ho za dvě hodinky dohnal a hlídka ho viděla tak kolem 6000 m daleko. Nasměruji to na schůzku a vyrazím. Po kilometru plavby hlídka hlásí další kontakt. Výborně! V dalekohledu vidím větší loď, tak kolem 7000 tun.
Jdu tedy na ni. Lačnost tun navíc mě zaslepila. Zapomněl jsem na tu první loď. Bylo šero a tak jsem se chystal na útok z hladiny.
Zrovna jsem to chystal v TDC a najednou rachot a skřípot jak prase. Přepnul jsem se na můstek a co nevidím. Přede mnou komín, za mnou stožáry a kolem
zábradlí. Na stožáru vesele pleskala vlajka a vedle stojící hlídka se na mně tupě dívá. Loď se při nárazu postavila vzhůru kýlem.
Hrklo ve mně, srdce v krku už jen z toho kraválu. Čekal jsem kdy to blikne a oznámí můj konec. Když se nic nedělo, jen ten kravál, dal jsem zpětný chod a odpoutal se. Loď hupla před mýma očima zpátky na vodu a pelášila dál. Byl jsem tak zblblý, že jsem se ponořil a úplně zapomněl na druhou loď.  Embarassed
Hraju tGW na sto procent a jde vidět, že nějaký ten bug se vloudí všude. Very Happy
Tak "Tučnou kořist" námořníci !


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Niečo podobné sa stalo aj mne..Niekde som mal aj screen,ale ako naschval ho nemôžem nájsť  Sad


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak taky se pochlubím celkem zajímavým KIA spojeným s něakou chybou hry Smile nebo spojenci zkoušeli něakou novou SUPERZBRAŇ.
Co se stalo v pohodě jsem si plul naplul do Scapa potopil 2 AC a CV Carrier odlul jsem si a byl mě nahlášen kousek o de mě velký konvoj tak jsem k němu doplul ale měl 4 DD jako doprovod. tak jsem šel na periskopovou hloubku a vystřelil torpedo po jednom. Takhle jsem se sněma asi hodinu honil až jsem je potopil všechny 4, bohužel jsem neměl čas. musel jsem jít pracovat tak jsem odplul kousek od konvoje a Save a konec.

Dneska jsem to otevřel a po načtení hned ponorka zničena nárazem. Vůbec jsem nechápal co se děje tak jsem to nahrál znovu a hned pauza a externí pohled a co nevidím ponorka levitovala ve vzduchu, ale ne že by letěla vzduchem ono prostě moře něak zmizelo (asi se vypařilo) a má ponorečka + celý konvoj který byl asi 5 km ode mne spadl na dno moře v těch místech asi 125m. A jak je známo ponorka ani lodě nejsou v létání moc dobré takže to skončilo zkázou pro všechny.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj, to s tím zmizením mořské vody znám, občas to chvilku vidím, když se vrátím z win do SH3, ale že by to bylo permanentní, to slyším poprvé  Shocked  
Jinak lepší je před ukončením SH3 Save & ukončit patrolu - pokud je save špatný, je lepší kratší patrola než ztráta potopené tonáže kvůli poškozené pozici...


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
2 shadowblade
Tak Savu jsem měl víc ale nešel ani jeden, ale nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem nahrál pozici hned pause a ukončil hlidku než jsem spadl na dno. Naštěstí jsem přišel jen o pár bárek asi 10000tun, ale AC i CV Carrier jsem měl započítané což celkově dělalo asi 59000tun. Ale mrzí mě trošku těch 15 torped co mě zbylo Very Happy


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
moje každá druhá hra v lize  Laughing

 Mad



Naposledy upravil Ravel dne 11. 06. 2009, 13:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Soutěžní kvíz 
Tak co myslíte? Byla KIA nebo ne? Very Happy Člověk si takhle v pohodě sedí na dně. Zrovna cinkla mikrovlnka s teplym řízkem. A von mi ten blbec vylil rajskej salát do lodního deníku Mad




_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.