Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Dotaz na "ošetření".
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Dotaz na "ošetření". 
Dobrý den. Tuto hru (SH4 s patchem 1.4, základní bez datadisku a módů) jsem zkusmo instaloval asi před rokem a vymazal, moc mi neseděla. Ale teď bych si ji chtěl zopakovat. Jenže už si nepamatuju, jestli jde po instalaci spustit bez CD nebo se musí instalovat nějaké NOCD jako u SH3. Nerad bych si ničil novou BD mechaniku. Hra je originál, tak že to nemůže být pirátství. A případně kde se ten patch NOCD sežene (jestli je to povolené). Jestli se musí neustále vkládat CD do mechaniky, tak ji radši ani nebudu instalovat. Děkuji.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Mám taky origoš, a v mechanice se mi prohání leda tak vítr Smile . Takže klidně se do toho pusť.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
od patche 1.1EE uz by to nemelo chtit


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Dotaz na "ošetření". 
Díky všem za připomenutí. Hned se do toho pustím. A pak druhé kolo SH3 + SH4, tentokrát zkusím nějaké módy u obou. Paráda by byla, kdyby člověk v editoru mohl "stvořit" vlastní loď, třeba okopírovat takový bitevní  "Narwhall". Ještě jednou dík!


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Narwhal najdeš v poslední verzi RFB... další nově přidanou ponorkou je také Tench...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.