Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Další
Často se opakující dotazy a problémy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek to Peter Wolf 
Cauky me se osvedcilo dat zpetny chod a pote dopredu normalni rychlosti....

EDIT: Quote
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=3



Naposledy upravil Karl von Ecke dne 29. 03. 2009, 10:57, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 11. 2008, 22:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky skusim to

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
me se nejde rozjet ,kdyz mam kormydlo v maximalni vychlce , dam ho do neutralo ,rozjedu se a pak zatacim

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek ERROR 
Odinstaloval jsem GWX 2,1 a celý SHIII abych mohl nainstalovat tGW. Z DVD základní verzi nainstaluju, ale oznámí mi to:
---------------------------
Error
---------------------------
Can not initialize 3D engine
---------------------------
OK  
---------------------------
Nevím si s tím rady. Vše jsem odinstaloval vyčistil registry a stále to nejde.
Kde je chyba? Mad


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zkus x:\Program Files\Ubisoft\Silent HunterIII\Data\Movies\Intro a smaž nebo přejmenuj videa, která tam jsou.

jinak BTW a proč jsis neudělal dvojí instalaci?(popsáno v sekci ligy) GWX single, tGW liga.  Wink



Naposledy upravil Sarroth dne 24. 12. 2008, 18:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Zkus x:\Program Files\Ubisoft\Silent HunterIII\Data\Movies\Intro a smaž nebo přejmenuj videa, která tam jsou. Nepomohlo Mad

jinak BTW a proč jsis neudělal dvojí instalaci?(popsáno v sekci ligy) GWX single, tGW liga.  Wink
To mně nenapadlo Confused

Zkouším inovovat DX - taky nic

Našel jsem radu: nastavit Windows na rozlišení 1024 x 800, pak to jde spustit. To mě ale Mad před každým spuštěním SHIII měnit rozlišení.

 Idea Konečně jsem našel čím to bylo. Nainstaloval jsem starší driver do G karty (GeForce 8800GT), ten nejnovější to dělal Exclamation



Naposledy upravil von_Paulus dne 25. 12. 2008, 09:27, celkově upraveno 4 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Nejde zapnout hra 
Dobry den mam problem po zapnuti hry zcerna obrazovka a dole beha nejaky napis.....mate nekdo stimhle zkusenost?prosim odpovezte   Hru mam original Sad


Citovat
Příspěvek  
procti si forum, uz se to tu resilo nekolikrat.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
citace:
O: Vystřelil jsem na cíl, torpédo loď zasáhlo ale nevybouchlo. Co s tím?
Ř: Torpédo mohlo selhat, nebo narazit do lodě ve špatném úhlu. Pro zamezení první možnosti používejte v nastavení reality vypnutou volbu selhávání torpéd (tuším dude torpedo), pro zamezení druhé možnosti se snažte trefovat lodě v úhlu co nejvíce se blížícímu 90°.


Teď hraju se zapnutou volbou dude torpedo a i když se zasáhnu loď přímo z boku při kratší vzdálenosti tak torpédo nevybuchne , ale při délší vzdálenosti vybuchne v pohodě . Je to tedy ve vzdálenosti ? Případně jestli ano , jsou ve hře torpéda na kratší vzdálenost ?


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
torpeda na "kratsi" vzdalenost nejsou
aktivace roznetky torpeda je cca 300-350m - nekde na foru je o tom uz psano


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek torp... 
Při vystřelení torpéda jsou jeho rozněcovače zajištěny do určité bezpečné vzdálenosti tzv. masková jistota, po překonání této vzdálenosti jsou roznecovače automaticky odjištěny a tím je torpédo plně funkční. Toto je dáno proto, aby v případě vadného-selhaného torpéda (chyba při výrobě, špatná součástka atd.) nedošlo výbuchem k poškození vlastního plavidla. Další podrobnosti si múžeš kapitáne přečíst na tomto fóru!!!


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Děkuji , jsem opatrnější . A hned se potápí více lodí   ;-)


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdarec, potrebuj uporadit. Nainstaloval jsem si SH4 i 3 a mam u obou stejnej problem. Kdyz zapnu hru tak hlavni menu nejde videt jen cerna obrazovka nebo modra a jde viet jen quit a kurzor mysi kterej ale blbne. Hra nejde spustit nic. Driv sem hraval na SH na stejnym pocitaci a nic. Jinak mam Geforce 8500GT


Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=498


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
zdravim. kapitani
potreboval bych vedet- zda-li je spatne , kdyz sejmu neutralni  lod ci nikoliv a jestli pak nejsou  za to  nejake panale   Shocked
  dik moc za odpoved.Lovu zdar Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.