Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
foceni
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek foceni 
Jak se da prosim v misich kde mam udelat fotograficky pruzkum dane oblasti fotit? dopluju, vystrcim periskop ale ikona fotaku je stale neaktivni.dik


Citovat
Příspěvek  
Je to stejně hloupé jako "patrolovací" mise... prostě pokud jde o přístav musíš hledat to přesné místečko, kde to hra vezme jako danou pozici pro úkol a poté postupně locknout "L" lodě v přístavu a fotit.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: foceni 
Petr napsal:
Jak se da prosim v misich kde mam udelat fotograficky pruzkum dane oblasti fotit? dopluju, vystrcim periskop ale ikona fotaku je stale neaktivni.dik

Rozhoduje vzdálenost k fotografovanému objektu, ikona foťáku se při vhodné vzdálenosti rozsvítí.Řeším to tak, že mapu maximálně zvětším i se "žlutou hvězdou" a do středu dám bod jízdy ponorky. Pak zde zastavím a hledám periskopem objekt, který zamknu a pole foťáku se rozsvítí při zaměření na ten správný objekt.V zadání je někdy přesně napsáno, co mám vyfotit.



Naposledy upravil elksar dne 24. 04. 2007, 19:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Fotografický Průzkum 
Zdravim, sice jsem zde tohle téma našel, ale dostatečně podrobnou odpověd jsem tam nenalezl a nemohl jsem dotaz  položit tam, protože je téma zamčeno.

Takže, byl by tu prosím někdo tak ochotný a  napsal polopatě jak misi zdárně provést ? Opravdu polopatě.

Popíši zde tu svoji:

Dostal jsem za úkol fotografický průzkum přístavu Hirošima. Přijel jsem tam, podle rad taky dokonce dojel a zastavil přesně uprostřed žluté hvězdy označující cíl mise, pomalu se (několikrát) periskopem otočil o celých 360 a přes "L" postupně zamkl a  odemkl všechno co se dalo zaměřit. Cílem mise není konkrétní cíl, ale prostě "prověďte fotografický průzkum přístavu."

Samozřejmě to nezabralo, takže mise splněna není. Co s tím tedy? Ocenil bych opravdu krok po kroku jak situaci řešit. Píše se tu i cosi o tom, že se má rozsvítit nějaká ikonka fotoaparátu ... kde se má rozsvítit a jak vypadá ?

Díky.

EDIT m_b: odemceno a presunuto



Naposledy upravil mysak_bob dne 01. 08. 2008, 09:01, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
rekl bych, ze SH4 zkousi trpelivost hracu  Laughing
musi to jit, jak popisuje elksar, ale obcas musis na miste setrvat i nekolik dni


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Fotografický Průzkum 
to Oslík:

Ahoj, už se Ti to podařilo? Já mám stejný problém. Lodoza



Naposledy upravil mysak_bob dne 05. 03. 2009, 14:04, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
mrknete sem, jestli vam to nepomuze
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=827


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Ladoza : 
ne tehdy se mi to nepovedlo, místo toho jsem pak v přístavu potpopil co se dalo a odjel "domu" Smile mise nesplněna, ale alespoň tonáž byla. Nic to neovlivnilo a kampaň pokračovala. Však se vždy vše nepovede ne, natož v reálu Smile.

Ale k věci, myšákův odkaz je skutečně k věci a jsou tam hodnotné informace. Jen jsem to znovu nezkoušel, protože  po dohrání SH4 jsem se s chutí vrátil k SH3 a Sh4 už patrně nikdy nenainstaluji Smile.

Vím co jsem dělal špatně - to jsem vyčetl z toho odkazu. Sice jsem správně zaměřil cíl a zamkl ho přes "L," ale - a to jsem nevěděl - je třeba ještě stisknout tlačítko na vyfocení. Prý kdesi v periskop menu nahoře vpravo, má to být ikonka foťáku.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.