Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Jaký je váš největší ,,úlovek"?
Jakou největší loď jste potopili?

BB Nelson 22% 22% ( 24 )
BB King George V 14% 14% ( 15 )
BB Revenge 6% 6% ( 7 )
CV Illustrious 9% 9% ( 10 )
Některou eskortní letadlovou loď 7% 7% ( 8 )
Lehký nebo pomocný křižník 8% 8% ( 9 )
Passeneger liner 14% 14% ( 15 )
Jinou 16% 16% ( 17 )

Celkem hlasů : 105
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ještě k té vzducholodi - podařilo se to někomu sestřelit ?  Twisted Evil Já jsem jen zvědav, jak je udělaná "zkáza Hindenburku"  Smile


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
Ještě k té vzducholodi - podařilo se to někomu sestřelit ?  Twisted Evil Já jsem jen zvědav, jak je udělaná "zkáza Hindenburku"  Smile

Zatím neééé...., pálím na to se všech osmy hlavní, ohrožuji vlastní existenci a ono to létá dál a pěkně kouše. Jen při střelbě-zaměření na kabinu se dala na útěk, ale při její rychlosti se nedá pronásledovat. Tak to budu zkoušeti dále. Tento cíl je docela zajímavý pro kukuč a zaměřovače protiletadlové obrany, horší pro trup ponorky. Má to festovou zásobu pumiček a obsluha kulometů kouše jako když ji jde o život,šulíni....


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A co Deck gun? jednu vzducholoď takhle německá ponorka sestřelila... Smile

poloviční OT: já v SH4 trefil 4palcovym dělem H6K - nespadl Rolling Eyes


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ja osobne pouzivam jenom dec gun,ma vetsi razi,vic ubira a letadla se s tim daj strilet taky Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:

já v SH4 trefil 4palcovym dělem H6K - nespadl Rolling Eyes


Lucker  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dneska se mi podařil celkem pěkný úlovek. Aquitania 36290 brt. Potřeboval jsem pouze dva úhoře z dvou tisíc metrů.







_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Taky už jsem potopil kde co, mise mě moc nebavily, protože tam měl člověk svoje jistý a hodili ho k cíly. V kampani to byla vždycky slavnost když jsem zahlédl něco velkého. Asi největší smůlu jsme na sebe měli s Revenge, potkal jsem jí nejvíckrát, vždycky jsem ji potopil a vždycky když už to skoro vypadalo že se mi podaří zmizet, tak potopili mě Smile. Asi nejkurióznější potopení jsem zažil když kolem mě prováděl úhybný manévr torpédéborec co po mě ani nešel (zrovna nademnou také zuřila bitka Luftwafe a britských lodí) když přiletělo německé letadlo (nepamatuji si již jaké) švihlo po tom torpédoborci bombu a sejmulo mě.

Možná by bylo zajímavé otevřít i hlasování o tom "co vás nejvíckrát dostalo." Osobně pro mě nebyly takovou hrozbou torpédoborce, s těmi jsem se poštěl do soubojů do kterých bych si v reálu asi netroufl Smile ale nijak extra mi nevadily. Letadla taky ne, naopak  - pokud poblíž nebyly lodě a já měl pořádný flak, tak jsem se s nimi rád pustil do křížku. Nejvíckrát mě dostaly takové ty mrňavé bestie, Flower Corvete, výtlak ani 1000t, dělo to pořádné nemá, ale otočí se hajzlík na pětníku a sype bomb tolik že si říkam kam to proboha cpe.

Jinak mám mraky screenů, tak pokud mi poradíte jak, tak jsem taky nějaké zajímavé přidám.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nejv. úlovek: 2x Nelson
                    1x Illustrious
                    1x Bismarck  Smile  Smile



Naposledy upravil Wilhelm von Tiesenhausen dne 08. 08. 2008, 19:40, celkově upraveno 4 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Shocked  Bismarck??!! Ehm.. Confused  ja ti neviem,ale nebola to Nemecká loď?  Wink


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek bizmoš 
Plná salva všech torpéd by mohla ve skutečnosti Bismarck tak maximálně trochu zpomalit.Smysl by mělo snažit se zasáhnout kormidlo ale to je přece skoro nemožné Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Bismark sem taky potopil nekolikrat Very Happy a fakt myslis ze to byla nemecka lod? Laughing


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
2 Otto K.
už mě nebavilo furt potápět ty DD Smile Very Happy Smile



Naposledy upravil Wilhelm von Tiesenhausen dne 13. 08. 2008, 21:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mé tři největší úlovky:

6.9.39.         
  HMS Hood (HMS Hood), 48360 tons
  HMS Repulse (Renown class), 48360 tons
  Renown class, 48360 tons
(přepad TF mířící do Scapa Flow  pirát )


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Porad nemuzu narazit na nejaky vetsi ulovek. Jako napr King George Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Koukam, že v tady se svým "S.S. Kollbjørg (Large Merchant), 7383 tons" stupně vítězů neobsadim  Laughing
Ale pařim na 79% realism + většinou se pokoušim o manuální zaměřování. A taky jsem dokončil teprve druhou bojovou plavbu své druhé kariéry, neboť jedu hodně v reálným času  cool


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.