Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Original DVD
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Original DVD 
Mám problém Smile. Před rokem jsem si koupil a nainstaloval hru, po velkém očekávání  nástupce trojky pro mě byla 4 zklamáním. Načas jsem ji dal k ledu, teď jsem se  k ní vrátil, nainstaloval patch 1.4 spustil. Vše probíhalo ok až po úvodní animaci, která proběhla v pořádku, ale po ní zčernala obrazovka a ve správci úloh program neodpovídal. To se opakovalo i když jsem animaci skipnul. Odinstaloval jsem tedy hru, znovu celou nainstaloval a pokusil se ji spustit - ještě bez patche 1.4. Jaké rozčarování ovšem zažívám když mi to donekonečna opakuje hlášku abych laskavě vyndal cd/dvd (mé ZAKOUPENÉ ORIGINÁLNÍ DVD) z mechaniky a vložil správné.
To má být vtip nebo pokus o rozpálení mě doběla ? To druhé se podařilo.  Tušíte co s tím ?

[/i]

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Problém dva 
No a vyklubal se další problém, mám už chuť si rvát vlasy a tvůrce i prodejce ubít něčím tupým a velice pomalu.

Potíže s osmítáním originálu jsem vyřešil - program nesnesl současně zaplého daemona.

Sotva jsem to ale vyřešil a vstoupil do čerstvě nainstalované hry, chybělo menu, ale úplně, místo něj tam byl prázdný rámeček a odejít ze hry, nic víc. No a i to odejít ze hry bylo rozhozené (klikl jsem kurzorem na ano a to se mi podruhé objevilo cca 2 cm doleva nahoru od původního a nefunkčního "ano")

Nainstaloval jsem tedy jako poslední zoufalý pokus patch 1.4 a opakoval se předchozí problém - spustí se animace, po ní se začne hra načítat a sotva čárka dole dojede na maximum, obraz zčerné (zřejmě v okamžiku kdy se mění rozlišení nebo tak něco) a aplikace zarzne - neodpovídá.

Hru jsem na téhle sestavě před rokem hrál bez problémů, pro informovanost píši podrobnosti a mém systéme.

Win XP
Intel Core2 duo 2x2.66ghz
4gb ram
GeForce 8800 GTS

v požadavcích tedy problém nebude. Nějaké rady/tipy než začnu spílat zákaznickému servisu kde stejně nic nevyřeší ?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Podle toho co tu píšeš je to evidentně problém grafiky.Vyskoušel bych istnout nejnovější ovladače a pak by se vidělo.


_________________
Gigabyte P35DS4,Intel Core2Duo 3Ghz@4Ghz,Arctic Cooling Freezer 7 Pro,Geforce 8800GTX,AData 4x2 Ghz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek ovladač 
tak jsem stáhl nejnovější ovladač a problém to nevyřešilo Sad
tady posílam foto toho jak vypadá moje menu


jo nevim jestli  má tahle informace nějakej význam, ale mam LCD širokoúhlýho samsunga



Naposledy upravil Oslík dne 26. 07. 2008, 07:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Někdy je daemona a jemu podobné prográmky potřeba odstranit i z registrů jinak bude "škodit"i nadále,pouhá odinstalace nestačí

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: ovladač 
Oslík napsal:
tak jsem stáhl nejnovější ovladač a problém to nevyřešilo Sad
tady posílam foto toho jak vypadá moje menu


jo nevim jestli  má tahle informace nějakej význam, ale mam LCD širokoúhlýho samsunga

Já mám taky širokoúhlej monitor a jede to,tam problém není.


_________________
Gigabyte P35DS4,Intel Core2Duo 3Ghz@4Ghz,Arctic Cooling Freezer 7 Pro,Geforce 8800GTX,AData 4x2 Ghz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek ovladač... 
Není zlato vše, co je nové... Někdy se na mojem PC stane, že nový ovladač je horší a blbne, než ten starý, tak jde ven. Může na to mít vliv i nastavení na kartě nebo desce.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mam 8800GTS od Gainward a ovladace 169.21 a je to ok


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Karta jako myšák, ovladače 175.16 a vše OK

...a co takhle náhodou mršky kodeky hm? nebylo by to poprvé.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: ovladač 
Oslík napsal:
tak jsem stáhl nejnovější ovladač a problém to nevyřešilo Sad
tady posílam foto toho jak vypadá moje menu
jo nevim jestli  má tahle informace nějakej význam, ale mam LCD širokoúhlýho samsunga


skus pripadne nastavit obn. frekvenciu z 59Hz na 60Hz, tiez mi to poriesilo par problemov...(dokonca na 59Hz mi Sh3 ani nenabehne..)


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek vyřešeno 
Tak jsem to vyřešil, i když nevim jak a to mě rozčiluje Smile

Naformátoval jsem systémovej disk, znovu nainstaloval win (z téhož cs co předtim) nainstaloval hru a světe div se, běžela bez problémů. Tak jsem tam hodil patch 1.4, opět bez potíží spuštěno. Potom jsem tam hodil ten poslední ovladač co jsem zkoušel (nejnovější), hra v pohodě jede a nakonec, spíš jako provokaci jsem nainstaloval daemona, nechal zaplou virtuální mechaniku a SH 4 opět naprosto bez potíží běží ...

Takže jsem to celý reinstaloval do stavu před reinstalací, kdy SH odmítalo fungovat a teď mi jede úplně ok ..... to mě dokáže nas**t Smile).

Jo a opět zjišťuju že mě ta 4 oproti 3 vůbec nebaví Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.