Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Konvoje - taktika
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Contact report 
Mám vizuální a sonarovej kontakt s konvojem. Jedu za nim. Je noc. Jsem vynořenej. A teď problém. Snažím se poslat info o kontaktu. Klikám v message centru na ikonu send contact report a porád nic. Jak se posíla contact report? Musim ještě něco specialního udělat??


Citovat
Příspěvek Re: Contact report 
Je potřeba sledovat(vidět) alespoň 3 obchodní lodě z konvoje a určitou dobu. Klidně je ale možné že to prostě nepůjde(někdy se to stává).



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 12. 2008, 09:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To tedy potom potěší Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Konvoje - taktika 
Dawid napsal:
Čafky, zatim jsem potápěl bezbranné a osamocené obchodní lodě Smile, ale teď jsem narazil na hustě bráněný konvoj (lehké + těžké křižníky a bitevní lodě included), s tučnou kořistí uprostřed. Vůbec netušim, jaká je taktika napadání takových konvojů, vždy mě odhalí torpédoborec a je ze mě lovná zvěř. Možná, že se zbytečně cpu až "do kuchyně" a je vhodnější se plížit za konvojem a "vypouštět včeličky" z větších vzdáleností (?) Budu vděčný za každý postřeh, nebo odkaz. THX

No já to dělám tak, že se ponořím na 200 stop.Vypnu motory a nechám je připlout blíž.Jakmile se dostanu za eskortu - oni mě neslyší, protože jsem hluboko,.Dám pomalý chod a vynořit na periskopovou hloubku.No a máš lje hezky před sebou... Very Happy  Very Happy  Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já mám s konvojema taky problém.V tichu počkám až se dostane konvoj ke mě,ale jakmile torpéduju nějakou loď ,torpédoborce na mě uspořádaj úplnej hon.Potopim se hloubš,vypnu motory ale stejně mě vyčmuchaj a uplně zasypou náložema.jde po mě pět,šest torpédoborců.Chvíli stojej a pak se rozjedou přesně na moji pozici.Nechápu jak jim mam uniknout.Vždycky přesně zjistěj moji polohu a mám to za sebou.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Rok?Mody?Vypatraju ta asdicom nie?Ak ano mozes mat vypnuty motor kolko len chces.asdic si ta najde aj ked si h tichosti...



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 12. 2008, 09:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
JJ, asdic, to je prasarna. Doporučuju nestát na místě ale pomalu jet na tichý chod a pořád kličkovat ze strany na stranu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
jj,souhlasim s Gosig,hezky zapnout"silent runing" a proklickovat se pryc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
pokud se potopíš pod 180m, tak můžeš valit klidně 2KTS na tichej a nevšimnou si tě.
Jinak já naopak pluju rovně bez kličkování - změny kurzu způsobují lepší sonarovou odezvu a hluk


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ono jde o situaci a "odhodlání" DD...někdy není problém se ztratit po prvním útoku (během útoku vybočit z původního kurzu a potichu zmizet) a někdy DD čmuchají tak že nepomáhá vpodstatě nic, hlavně je problém pokud už člověk nemůže díky nízké integritě trupu do hloubky. Pak už často pomáhá jen trochu "neférové" schovávání se u nějaké stojící požkozené obchodní lodě (pokud tedy nějaká je Very Happy ).

Jinak při menších hloubkách ponoru je lepší volit rychlost 1KTS, sice se člověk vleče a těžko manévruje, ale DD si ho často nevšimnou.


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
pokud se potopíš pod 180m, tak můžeš valit klidně 2KTS na tichej a nevšimnou si tě.
Jinak já naopak pluju rovně bez kličkování - změny kurzu způsobují lepší sonarovou odezvu a hluk


Grime, tady jses v SH4  Wink
180m asi nepujde  Smile


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No zrovna přemejšlim jak se potopit do 180m.Na ukazateli mam asi jen 40m.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
...ale půjde...jednou, nicméně klid od DD je zaručený. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kua, zase sem se jednou nepodíval na sekci Very Happy sry za mystifikaci Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
black.artur napsal:
No zrovna přemejšlim jak se potopit do 180m.Na ukazateli mam asi jen 40m.


Musíš přepnout na hloubkoměr s větší stupnicí - tlačítko pod hloubkoměrem ( mimochodem zjisti si max. ponor, US ponorky jsou v tomhle ohledu dost o ničem Sad )


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.