Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
PROBLEM SO SPUSTENIM
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek PROBLEM SO SPUSTENIM 
Ked spustim hru zacne ju nacitavat ale na obrazovke sa my objavi len  zelena farba a po chvyli sa pc restartuje - grafiku mam 6600 poradte


Citovat
Příspěvek  
O: Po ukončení načítaní  vše zamrzne a je tmavá obrazovka bez textu a šipka po obrazovce jen  maluje, funguje jen esc
Ř: Problém je v používání kodeku FFdshow

Je to aspoň trošku podobné tomuhle?



Naposledy upravil Sarroth dne 25. 03. 2008, 19:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
O: Po ukončení načítaní  vše zamrzne a je tmavá obrazovka bez textu a šipka po obrazovce jen  maluje, funguje jen esc
Ř: Problém je v používání kodeku FFdshow


Měl bych jenom jednu poznámečku... Já používám kodek FFDshow a bez problémů... Ale přesně toto mi dělal jiný balík kodeků (Bohužel už si nepamatuju jaký...) V každém případě jsou na vině kodeky...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak - kodeky- Codec Pack-pomohlo mě když jsem je odinstaloval a na instaloval jiné Crying or Very sad


Citovat
Příspěvek  
např strana 5 od příspěvku 24. 09. 2007, 11:47.
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=443&postdays=0&postorder=asc&start=60
Kodeky jsou prostě potvůrky... Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
skusal som sh4 a spravilo toiste zelena obrazovka a potom restart ked som odstranil INTRO hra ide spustit to iste som skusil aj na sh3 ale nepomohlo toasi skusim tie kodeky

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.