Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problém: Při uložení mizí flak z typu IIA
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: Při uložení mizí flak z typu IIA 
Mám problémy s flakem na IIA. Hru mám od vánoc a je to přesně moje krevní skupina, jenže když uložím kariéru, tak se (ne vždycky) připravím o flak. On tam sice je ale chybí mu chlívek pro střelce. Já sice do flaku můžu ale to je tak všechno. Bez střelce nevystřelím. Navíc, i když opravdu ukládám na prázdném moři, stejně při načítání ten můj blbec od torpéd zařve jako kdybych někoho zrovna trefil . A ještě jeden dotaz. Kde najdu screeny. Chtěl jsem udělat k tomu co píšu foto ale nemůžu najít kam to ukládá.



Naposledy upravil Wara dne 22. 01. 2008, 16:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pro jistotu: patch 1.4b máš?

SH3 hold občas blbne, ta hláška po nahrání není nic neobvyklého. O tomhle problému s flakem slyším asi poprvé, ale to je možná jednak tím, že většina lidí na II. moc času nebyla(i když já jí mam docela rád) a poté taky tím že většina jd epřed letadlem pod vodu.

Screeny najdeš v adresáři hry X:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII, ale doporučuju před používaním screenu změnit formát.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky za radu se screeny! Obrázek jsem našel a až ho překopu, tak schválně pošlu. S tím patchem nevím, jak to poznám?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
...hlavní obrazovka hry(Menu), levej dolní roh obrazovky.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak tady je ten chybějící flak P.S. Já ho mám spíš na malý kocábky než na letadla (když už se mi připletou do cesty ...). Jeden trawler mě nabonzoval před přístavem, tak jsem se mu pomstil a ten druhý byl jen ve špatný čas na špatném místě.


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek ad flak na II A 
Pokud si dobře vzpomínám na začátek své první kariéry, kdy jsem 2 patroly odehrál na II A, tak II A NEMÁ flak. Flak měla až II D. Ani na tom screenu ho nevidim, takže to bude i ten problém, proč tam není chlívek na střelce.
Podotýkám, že jsem to v té době hrál bez Modu, pouze s 1.4b patchem, takže nevím, jestli potom nebyla nebylo možné II A flakem vybavit.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tady je to před save

a tady v "reálu" je tam jasně vidět. On tam nainstalovanej standartně není ale mohl jsem si ho v Wilhelmshavenu doplnit.

1.4 to je. Taky mám ještě bokem jeden dotaz co se netýká flaku. Ony jsou dva renowny? Já mám třeba 460 zbytek na obrazovce personální a na U-boatu je 0. Díky za trpělivost.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ah tak... tak to je zajímavý, mě to prostě flak nedovolilo "koupit" na II A. Ale jak říkám, hrál jsem s ní 2 mise a v listopadu 39 jsem kupoval VII B, takže nevím, jestli později to není možné. Jestl ise to nějak netluče z toho důvodu, že si to myslí, že nemůžeš mít flak a při nahrání save ti ho zruší.... ví bůh...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To je chyba v Matrixu. Až budeš mít věž otočenou o 180°, to budeš teprve zírat.  razz



Naposledy upravil Ravel dne 22. 01. 2008, 10:11, celkově upraveno 2 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
kdy tam ten flak poprvé montuješ, ještě před vyplutím na první patrolu???


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo, hned. Než vyrazím na 1. hlídku, tak doplním posádku, vyměním torpéda a dodám flak.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak Wara na to kápl...známej to bug....NIC neměň před první patrolou.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pavel napsal:
Jo, hned. Než vyrazím na 1. hlídku, tak doplním posádku, vyměním torpéda a dodám flak.


Tak to je chyba   Wink . Jak to naznacuje uz Wara - NIKDY nemenit nebo nekupovat nic na ponorce pred prvni plavbou - BUG ve hre. Zasadne nenakupovat nic po navratu z mise, ale vzdy tesne pred vyplutim ( autosave : in base before mission).

Je to tu nekde na foru  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to jo, já to s tím měněním asi četl ale až po tom co jsem vyplul. A k těm dvěma ronwnům, přiznávám že jsem UB já sám. To není druhý renown ale za kolik se co pořizuje, že.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.