Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problém- v SH3 nefunguje grafika
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém- v SH3 nefunguje grafika 
Ahoj lidi už jsem docela zoufalej a proto píšu zde hledal jsem v různých forech odpověď na muj problem ale nikde jsem to nenašel  Sad  
Takže mam problem když pustim silenthuntera oběví se mi šipka a dole posuvný nápis vše je to rozmazane když pošoupnu s myší šipka zůstává na obrazovce .
Ale když jsem to nainstaloval tak to prvních asi 30 dnů jelo bez problemu .  za odpověď díky  

pro lepší představu jsem udělal screen http://pepiino.rajce.idnes.cz/sh_3_problem_/#sh_3_problem.JPG



Naposledy upravil Wara dne 22. 01. 2008, 16:46, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
Shocked  hmm - trochu to rozepiš - co máš za grafickou kartu, jakou verzi ovladačů a vůbec něco o tvém počítači...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No..musím si hrdě rejpnout...na kterých DF jsi to hledal  Very Happy

Hledal jsi špatně..kodeky.

od příspěvku 24. 09. 2007, 11:47

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=443&postdays=0&postorder=asc&start=60



Naposledy upravil Sarroth dne 15. 02. 2008, 19:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
Shocked  hmm - trochu to rozepiš - co máš za grafickou kartu, jakou verzi ovladačů a vůbec něco o tvém počítači...


jasně na to jsem zapoměl takže : grafika gainward geforce 8800GTS Golden , proces : Intel Core 2 Duo E6750 box, deska :ASUS P5K/CF/4SATA/FW/GL,775/1333iP35 a ovladace si nejsem jistej do ovladaču se moc nehrnu ale asi nvidia na grafiku ..


Citovat
Příspěvek  
jasně na to jsem zapoměl takže : grafika gainward geforce 8800GTS Golden , proces : Intel Core 2 Duo E6750 box, deska :ASUS P5K/CF/4SATA/FW/GL,775/1333iP35 a ovladace si nejsem jistej do ovladaču se moc nehrnu ale asi nvidia na grafiku ..[/quote]

Zrovna dneska jsem si koupil CHIP SPECIAL je v něm článek "Odstranění zobrazovacích chyb ve hrách" a týká se to právě GK 8800GTX/GTS. Píšou, že jsou vadné ovladače od nVidia. Je potřeba si stahnou ovladač verze 97.92 , který tyto chyby řeší.

Mám podobný problém s mojí kartou Radeon X1950Pro. SH3 funguje perfektně na maximální vylepšování, ale v nový hrách (Medalo of Honor Airborn) se mi trhá obraz asi po dvou hod. hraní. Čekám na nové ovladače a nebo budu muset vyměnit kartu.


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to pepiino 
mam gainward 8800GTS 512M
ovladace 169.21 - posledni certifikovane
a s SH3 nemam nejmensi problem


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: to pepiino 
jj diky kluci skusim vyměnit ty ovladače ještě jenou thx :-)


Citovat
Příspěvek Re: problemy nejspíše grafika :-( 
pepiino napsal:
Ahoj lidi už jsem docela zoufalej a proto píšu zde hledal jsem v různých forech odpověď na muj problem ale nikde jsem to nenašel  Sad  
Takže mam problem když pustim silenthuntera oběví se mi šipka a dole posuvný nápis vše je to rozmazane když pošoupnu s myší šipka zůstává na obrazovce .
Ale když jsem to nainstaloval tak to prvních asi 30 dnů jelo bez problemu .  za odpověď díky  

pro lepší představu jsem udělal screen http://pepiino.rajce.idnes.cz/sh_3_problem_/#sh_3_problem.JPG


Přesně tohle mi to udělalo, když jsem nainstaloval kodek pro *.mkv z balíku K-Lite.

Zkus přeinstalovat kodeky.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mohu jen potvrdit, kodeky z K-Lite jsou šajze a v některých hrách způsobují problémy.


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Když jsme u těch kodeků, v čem přehráváte mkv?


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Když jsme u těch kodeků, v čem přehráváte mkv?


pocujem oi tom formate 1x ale skus toto http://www.afterdawn.com/software/video_software/video_players/media_player_classic.cfm


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Když jsme u těch kodeků, v čem přehráváte mkv?


Anebo toto   http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=16&topic=5112


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.