Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Pár otázek- renown, zprávy, rozlišení, viditelnost...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Pár otázek- renown, zprávy, rozlišení, viditelnost... 
Zdar vsetkym. Hru SH3 mam uz asi cca 2 roky, ale zainstaloval som si ho az pred tyzdnom, a odvtedy sedim pred kompom cely volny cas Very Happy  Ako zaciatocnik mam par otazok na ktore mi dufam viete odpovedat.
1. Ako je to z bodmi ktore ziskavam za potopenie lodi? Ak mam nastavenu realisticnost vyssie, mam aj viac bodov za tonaz?
2. Mam vycviceneho radistu ale spravy od velitelstva nedostavam, a ma nejaky zmysel vyslat velitelstvu moje koordinaty? (som v roku 1940).
3. Viem, ze sa to tu pisalo aj topic som si precital, ale neviem si nejak nastavit rozlisenie vyssie ako 1024x768 a na 24" monitore je to dost neprijemne. Z vykonom by problem byt nemal kedze fps mam vyse 200+.
4. Da sa nejako nastavit vzdialenost viditelnych objektov(lietadiel/lodi), lebo mam dost problemy najst priblizujuce sa lietadlo aj ked je iba 1km vzdialeny odo mna.
5. Od akeho roku zacnu premavat lode v konvojoch? a ktora trasa/oblast je najfrekventovanejsou?
6. Bude neskor mozne bojovat aj proti US ponorkam?
7. Da sa hre vnutit Vertikalna synchronizacia? Skusal som to v RivaTuner a aj nTune ale ani po zapnuti to v hre nefunguje. Dost mi to vadi.
Za odpovede dakujem.



Naposledy upravil Wara dne 22. 01. 2008, 16:45, celkově upraveno 3 krát.

Citovat
Příspěvek  
1. Ano čím větší obtížnost("realismus") tím lepší "násobič" renow. Někde jsem tady ten vzorec už psal, ale sám to nemůžu najít a nepamatuju si to. Nicméně má to na to dopad.
2. Někdy to blbne, nicméně v defaultu ti toho ani moc chodit nebude. Až mody přidávají větší počet zpráv. Jinak velitelství odpovídá jen asi dvě verze odpovědí a jen někdy na konvoj zareaguje tak, že pošle letadla(pokud to je možné). Musí to být konvoj, musíš vidět obchodní lodě, musíš být na hladině, a stejně to ten report taky někdy nepošle.
4. mody - zvětšují dohled
5. od začátku, drž se mapy a tras na ní, vcelku to sedí(tuhle mapu tam 100% máš)
  
6. mody - přidávají spojenecké ponorky
7. ee, silně pochybuju



Naposledy upravil Sarroth dne 27. 12. 2007, 16:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dikes za mapu Very Happy bude sa urcite hodit. K tym modom sa chcem opytat, ze ktory mi doporucujete, resp. s ktorym tu na fore najviac hrate? a kde ho stiahnem? Ja mam momentalne HUNter pack ale zacina mi to blbnut, nemozem upravovat uz ponorku pred vyplavanim. A prave teraz mavam najvacsie uspechy(60000BRT - posledna missia). A realistickost som si tiez zmenil pred 2ma missiami, a zostava mi uz "iba" manualne zameriavanie. Toho sa ale trochu bojim. Lebo v noci ani ked som na 600m neviem rozpoznat lod. V den je to trochu lepsie. A este torpeda nemam nastavene na zlyhavacie Embarassed  Strasne ma to stvalo ked mi po 15tich minutach planovania/nastavovania nevybuchlo torpedo.Aj ked som si vedomy, ze v 2 sv. vojne nevybuchlo cca kazde 3-tie torpedo. Ked budem trosku uz skusenejsi tak dam urcite manualne nastavenie cielu. Dufam, ze trafim aspon pristav Smile  
K tym modom by ste mohli potom dat link aj na cestinu, ak je to mozne. Mam inac verziu 1.4 ale asi preinstalujem odznova bo mi blbne. Uff, zase budem musiet od zaciatku a aj s tym plechacom co unesie iba 5 torped. Mimochodom sa mi stalo s nim, ze mi dosla nafta a mal som doplavat do pristavu z 1000km vzdialenosti(nadrz bola asi cca na 10%). Siel som asi 4 dni a to tak ze som dobijal baterie a siel pod vodou z rychlostou 1uzol. Len tak tak ze som sa doplazil do pristavu a pritom som skoro osedivel(sedy vlk/tiger?) Very Happy  Very Happy


Citovat
Příspěvek  
koukat....
http://silenthunter.cz/forum/viewforum.php?f=10&sid=c13135f9ab9df48db5158094077eb47d

...na češtinách pracuje PvonR



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 11:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No ja by som k tej 2. otazke snad doplnil, ze za nahlasenie konvoja su tiez renown bodiky, takze sa oplati sa pokusit ohlasit konvoj  Cool


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vzorec byl na starém fóru.

Renow se počítá:
hodnota lodi x ( (0.75 * obtížnost %) + 0.25 )

tedy když potopíme loď BB o hodnotě 1000 renow a hrajeme na 60% obtížnost:

1000 x ( (750 * 60) + 250 ) = 45 250

A ještě dotaz - kde zjistím hodnotu lodi???


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
v souboru*.cfg jednotlivych lodi  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 22. 02. 2009, 17:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jste si jistí tím vzorcem? Vzhledem k tomu, že jsem pár BB potopil, se mi to jeví jako nesmysl. Leda, že každý mód používá vlastní vzorec.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ragnaar Salt napsal:
Jste si jistí tím vzorcem? Vzhledem k tomu, že jsem pár BB potopil, se mi to jeví jako nesmysl. Leda, že každý mód používá vlastní vzorec.


To bylo na starým fóry od velkoadmirála  Smile
Ale nevim, kde jsou ty cfg, kde najít renown lodí. při poslední plavbě vim, že jsem potopil tři lodě + možná jednu, kterou jsem trefil třikrát, ale uháněla dál v konvoji 7 uzlů. Nekoukal jsem do deníku a na konci jsem zíral, když jsem měl zapsáno 6!!!! lodí (že by propaganda?). Takže dle BdU jsem měl na kontě přes 30 tis. BRT a renown kolem 2000. Je to normální?  Shocked


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1. X:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII\data\Sea dále pak v každé složce a soubor NAZEVLODI.cfg hodnota RenownAwarded

2. je to možné že to některé mody mění, nicméně tohle byla oficiální tabulka pro SH3 a např. Rub či tGW.



Naposledy upravil Sarroth dne 22. 01. 2008, 17:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sith napsal:
No ja by som k tej 2. otazke snad doplnil, ze za nahlasenie konvoja su tiez renown bodiky, takze sa oplati sa pokusit ohlasit konvoj  Cool

fakt? to jsem nikdy nepochytil, odkud to máš potvrzený???


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sith napsal:
No ja by som k tej 2. otazke snad doplnil, ze za nahlasenie konvoja su tiez renown bodiky, takze sa oplati sa pokusit ohlasit konvoj  Cool

A nevíte někdo kolik??? jestli např. 200 renown nebo to přesahuje 500...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.