Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Okamzite ukonceni mise
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Okamzite ukonceni mise 
Meljsem rozehratou kampan, torpedoval jsem konvoj, unikl torpedoborcum a tuto cast hry si ulozil. Nebe ciste, kolem jikdo. Pak se to ale nejak zvrtlo, nahral jsem si svuj bespecny save a vterinu po nacteni semi napise "ukonceni mise", "ponorka znicena". Zkusil jsem nahrat save nekolikrat a vzdy se stejnym vysledkem.

Zna prosim nekdo lek na tento problem? Diky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Okamzite ukonceni mise 
Obavam se, ze muzes zacit znovu,
ale zkus si procis forum, o problemech s ukladanim se tu psalo celkem dost.



Naposledy upravil mysak_bob dne 03. 01. 2008, 16:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pamatuju si na tenhle problém, ještě ze starého DF. Bylo to způsobené používáním traineru. Není to tvůj případ?


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Pamatuju si na tenhle problém, ještě ze starého DF. Bylo to způsobené používáním traineru. Není to tvůj případ?


Myslim si, ze lide pouzivaji cheaty, kdyz je hra prestane bavit. Mne Silent Hunter III - GWX bavi moc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
...no a nebo když je pro ně hra moc těžká/špatně udělaná.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Aspire napsal:
Sarroth napsal:
Pamatuju si na tenhle problém, ještě ze starého DF. Bylo to způsobené používáním traineru. Není to tvůj případ?


Myslim si, ze lide pouzivaji cheaty, kdyz je hra prestane bavit. Mne Silent Hunter III - GWX bavi moc.



Jak jsem rekl, hra mne bavi. Kazdy problem se da vyresit. :-) Od ceho je save? :-)


Zapisnik:




Naposledy upravil Aspire dne 03. 01. 2008, 23:26, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Okamzite ukonceni mise 
Aspire napsal:
Meljsem rozehratou kampan, torpedoval jsem konvoj, unikl torpedoborcum a tuto cast hry si ulozil. Nebe ciste, kolem jikdo. Pak se to ale nejak zvrtlo, nahral jsem si svuj bespecny save a vterinu po nacteni semi napise "ukonceni mise", "ponorka znicena". Zkusil jsem nahrat save nekolikrat a vzdy se stejnym vysledkem.

Zna prosim nekdo lek na tento problem? Diky


Může to být jeden extrém - mina. Mne se toto již podařilo, nahrát v blízkosti miny a po spuštěni jsem vždy do ni najel, nemožné, ale může se to stát.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zlomil jsem nad tim hul, nahral save z doku a hraji dal. A vse v poradku.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mě jse to stalo asi před rokem , pokaždé když jsem uložil v misi tak po načtení mě to ukončilo dělal to jeden mod až si vzpomenu jaký tak dám vědět.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Asi to nikomu nepomůže, ale stejně. Kdysy jsem si uložil hru v blízkosti pobřeží, a vždy po loadu se mi začala postupně rozbíjet ponorka. Na mělčině jsem nebyl, mina by se tak nechovala, ta buchne hned. Nejdřív mi hlásili poškození můstku, torpédometů a nakonec začali praskat trubky a blikat světlo. Celý poškozování trvalo asi 5 minut ..... Protiponorková síť by byla pravděpodobná, ale nebyla tam, navíc ponorka divně nadskakovala .....

Jednou jsem zase torpédoval Dido light cruiser a po odpálení torpéda se rozbil torpédomet ale hned byl zase opraven ....... u jiných lodí to nedělalo.  Shocked

Všechny tyhle problémi byly u defaultní verze s patchem 1.4b.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.