Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 11 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Sraz ponorkových kapitánů?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Myšáku, doufám, že jsi neříkal hostinskému, kdo se tam sejde! Aby chudák neoznámil, že se u něj koná sraz velitelů německých ponorek.  Po událostech z minulých víkendů tam na nás budou čekat ANTIFA a URNA.   Laughing

p.s. nedá někdo z BdU kontaktní telefon přes PM přihlášeným, kdyby něco (třeba nějaký máčo nahlásí bombu apod.)



Naposledy upravil Ravel dne 23. 11. 2007, 13:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Myšáku, doufám, že jsi neříkal hostinskému, kdo se tam sejde! Aby chudák neoznámil, že se u něj koná sraz velitelů německých ponorek.  Po událostech z minulých víkendů tam na nás budou čekat ANTIFA a URNA.   Laughing

p.s. nedá někdo z BdU kontaktní telefon přes PM přihlášeným, kdyby něco (třeba nějaký máčo nahlásí bombu apod.)


Ee, nic konkretniho jsem nerikal  Wink

S tim cislem je to dobrej napad, bohuzel ale asi pozde, ale pro ty, co jsem jeste nakouknou -
jelikoz jsme skoro vsichni v Dustojnickem klubu - tak jsem dal cislo do me personalni slozky.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak nic....snad jindy.
Ale jak koukám na myšákův seznam, stejně mě židle nebyla rezervována... Very Happy

Pak mě myšáku nahlas seznam na odznak.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Tak nic....snad jindy.
Ale jak koukám na myšákův seznam, stejně mě židle nebyla rezervována... Very Happy

Pak mě myšáku nahlas seznam na odznak.


Včera to bylo super, škoda ,že jsi nebyl. Sice jsem cestou domů přišel o výfuk a cestou jsem přemejšlel, že si na benzínce koupim izolačku a přilepim si víčka k čelu.  Wink  Ale dojel jsem.  super


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Ravel:  Laughing  Laughing  Laughing  super

P.S.  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Sarroth napsal:
Tak nic....snad jindy.
Ale jak koukám na myšákův seznam, stejně mě židle nebyla rezervována... Very Happy

Pak mě myšáku nahlas seznam na odznak.


Včera to bylo super, škoda ,že jsi nebyl. Sice jsem cestou domů přišel o výfuk a cestou jsem přemejšlel, že si na benzínce koupim izolačku a přilepim si víčka k čelu.  Wink  Ale dojel jsem.  super


 super hlavne ze jsi dobre dojel  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Sice jsem cestou domů přišel o výfuk a cestou jsem přemejšlel, že si na benzínce koupim izolačku a přilepim si víčka k čelu.  Wink  Ale dojel jsem.  super


Jsi to vzal od nas cestou necestou ne,s nama jsi ho jeste mel(vyfuk)  Very Happy   Wink No jo to jsou ty navigace,driv se jezdilo podle znacek  Cool . Kazdopadne Ti velke dik za odvoz  super  rock

Jinak Kapitani ,prima sraz  super  cheers  rock


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jedu, najednou zablikaly kontrolky a zvuk jak WRC. Asi to někde uhnilo.  Sad

Večer jsem objednanej do servisu. Doufám, že se bude jenom vařit a ne měnit.  Confused

R.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Lidi bylo to super hurra  hurra  hurra  cheers  super  super


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Andreas von Ertztete napsal:
Lidi bylo to super hurra  hurra  hurra  cheers  super  super


Moje rec super ... priste to dame od rana. Od peti odpo je to pozde, strasne moc rychle to uteklo. A nebejt Ravela tak sme se snad s Thomsenem domu nedostali, pac sme prosvihli posledni bus  Shocked


P.S. Elksare a Andreasi, nezapomente na svuj zavazek  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Souhlas, bylo to super cheers  hurra  hurra  cheers  
Musím koupit placky (zjistil jsem že nemám) a pak to dám nějak Mišákovi.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak koukám že se scuk vydařil Smile koluk bylo KIA ??? Very Happy
příště snad přijedu - pokud se to zase nebude krýt s nějakou akcí Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
elksar napsal:
Souhlas, bylo to super cheers  hurra  hurra  cheers  
Musím koupit placky (zjistil jsem že nemám) a pak to dám nějak Mišákovi.


Ja myslel ten vstup do ligy  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jak to tady fotím tak jsem čím dál víc  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil   wall  wall  wall



Naposledy upravil Herr Flick dne 25. 11. 2007, 14:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Jak to tady fotím tak jsem čím dál víc  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil   wall  wall  wall



To nemusis Flicku  Laughing , si myslim ze bude pro velky uspech brzo repete  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 11 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.