Právě je 15. 06. 2026, 22:34
| Autor |
Zpráva |
Martin
Odpovědi: 138
Zhlédnuto: 120757
|
Fórum: Důležité informace pro návštěvníky fóra... Zaslal: 01. 09. 2008, 23:15 Předmět: Odznak Die Kapitäne
Zdravím.Také bych si rád jeden odznak koupil.
|
 |
Martin
Odpovědi: 34
Zhlédnuto: 36657
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 14. 03. 2007, 13:19 Předmět: Konečně: vlčí smečka
Zrovna včera jsem potkal konvoj a zkusím posílat jenom hlášení a čekat jestli se někdo nebo něco ukáže.Hraju tGW tak jsem zvědavej jestli bdu vydá rozkazy k vytvoření smečky. 
|
 |
Martin
Odpovědi: 120
Zhlédnuto: 101474
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 01. 02. 2007, 20:15 Předmět: Jaký je váš největší ,,úlovek"?
2x Passeneger liner - pokaždé v konvoji a pokaždé na 5 torpéd
|
 |
Martin
Odpovědi: 376
Zhlédnuto: 229960
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 26. 10. 2006, 00:29 Předmět: Re: x
"Všiml jsem si, že se mi občas netočí jeden šroub, nejdřív jsem si myslel, že je to kvuli ostřejšímu zatočení, ale dělá mi to i když mám kormidla v rovině a zvýšim výkon. "
Toto je dá ...
|
 |
Martin
Odpovědi: 760
Zhlédnuto: 410678
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 16. 10. 2006, 11:27 Předmět: Re: Asi byla pařba v Lorientu
Tyhle dva jsou super.Kdepak jsi vzal ty malilinkatý lidičky na tý lodi?Prosím,prosím link
NE...tuto debatu už ne!!!
Jsou součástí modu Harbour Traffic, jedná se o Holywood mod. : ...
|
 |
Martin
Odpovědi: 760
Zhlédnuto: 410678
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 15. 10. 2006, 20:19 Předmět: Re: Asi byla pařba v Lorientu
A na závěr,taky mám vyznavače "stage diving",leichter kreuzer Dido uprostřed konvoje
http://img153.imageshack.us/img153/2624/sh3img10102006141728734takymmletcebj6.th.jpghttp://img238.im ...
|
 |
Martin
Odpovědi: 376
Zhlédnuto: 229960
|
Fórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní Zaslal: 07. 10. 2006, 12:49 Předmět: Vaše hlídky
Tak jsem se konečně vrátil na základnu a cestou se mi opravdu dařilo.
První čtyři jsem potopil když jel přes Scapa Flow a zbytek byl konvoj
25 Aug 1940
Hlidka 13
U-48, 1. Flotila
Left at: ...
|
 |
Martin
Odpovědi: 82
Zhlédnuto: 104452
|
Fórum: SH3 - Problémy s hrou, návody Zaslal: 20. 09. 2006, 12:26 Předmět: Návod: Určení kursu k cíli a zaměření torpéd krok za krokem
Super návod.Jenom bych se chtěl optat na bod 10.Nechápu to "=" co to udělá? Dál nevím jak se dostanu na ten obázek s lodí v kroku číslo 18.A na konec by mě zajímalo kde se dá stáhnout ta výu ...
|
 |
Martin
Odpovědi: 82
Zhlédnuto: 104452
|
Fórum: SH3 - Problémy s hrou, návody Zaslal: 20. 09. 2006, 00:16 Předmět: Návod: Určení kursu k cíli a zaměření torpéd krok za krokem
Super návod.Jenom bych se chtěl optat na bod 10.Nechápu to "=" co to udělá? Dál nevím jak se dostanu na ten obázek s lodí v kroku číslo 18.A na konec by mě zajímalo kde se dá stáhnout ta výu ...
|
 |
| |
| Strana 1 z 1 |
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
|