Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Bylo nalezeno 9 výsledků hledání.
Autor Zpráva
PříspěvekFórum: Důležité informace pro návštěvníky fóra...   Zaslal: 01. 09. 2008, 23:15   Předmět: Odznak Die Kapitäne

Zdravím.Také bych si rád jeden odznak koupil.
PříspěvekFórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní   Zaslal: 14. 03. 2007, 13:19   Předmět: Konečně: vlčí smečka

Zrovna včera jsem potkal konvoj a zkusím posílat jenom hlášení a čekat jestli se někdo nebo něco ukáže.Hraju tGW tak jsem zvědavej jestli bdu vydá rozkazy k vytvoření smečky. Wink
PříspěvekFórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní   Zaslal: 01. 02. 2007, 20:15   Předmět: Jaký je váš největší ,,úlovek"?

2x Passeneger liner - pokaždé v konvoji a pokaždé na 5 torpéd
PříspěvekFórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní   Zaslal: 26. 10. 2006, 00:29   Předmět: Re: x

"Všiml jsem si, že se mi občas netočí jeden šroub, nejdřív jsem si myslel, že je to kvuli ostřejšímu zatočení, ale dělá mi to i když mám kormidla v rovině a zvýšim výkon. " Confused

Toto je dá ...
PříspěvekFórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní   Zaslal: 16. 10. 2006, 11:27   Předmět: Re: Asi byla pařba v Lorientu

Tyhle dva jsou super.Kdepak jsi vzal ty malilinkatý lidičky na tý lodi?Prosím,prosím link Wink

NE...tuto debatu už ne!!! Laughing

Jsou součástí modu Harbour Traffic, jedná se o Holywood mod. : ...
PříspěvekFórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní   Zaslal: 15. 10. 2006, 20:19   Předmět: Re: Asi byla pařba v Lorientu


A na závěr,taky mám vyznavače "stage diving",leichter kreuzer Dido uprostřed konvoje

http://img153.imageshack.us/img153/2624/sh3img10102006141728734takymmletcebj6.th.jpghttp://img238.im ...
PříspěvekFórum: SH3 - Pokec, dojmy z hraní   Zaslal: 07. 10. 2006, 12:49   Předmět: Vaše hlídky

Tak jsem se konečně vrátil na základnu a cestou se mi opravdu dařilo.
První čtyři jsem potopil když jel přes Scapa Flow a zbytek byl konvoj

25 Aug 1940
Hlidka 13
U-48, 1. Flotila
Left at: ...
PříspěvekFórum: SH3 - Problémy s hrou, návody   Zaslal: 20. 09. 2006, 12:26   Předmět: Návod: Určení kursu k cíli a zaměření torpéd krok za krokem

Super návod.Jenom bych se chtěl optat na bod 10.Nechápu to "=" co to udělá? Dál nevím jak se dostanu na ten obázek s lodí v kroku číslo 18.A na konec by mě zajímalo kde se dá stáhnout ta výu ...
PříspěvekFórum: SH3 - Problémy s hrou, návody   Zaslal: 20. 09. 2006, 00:16   Předmět: Návod: Určení kursu k cíli a zaměření torpéd krok za krokem

Super návod.Jenom bych se chtěl optat na bod 10.Nechápu to "=" co to udělá? Dál nevím jak se dostanu na ten obázek s lodí v kroku číslo 18.A na konec by mě zajímalo kde se dá stáhnout ta výu ...
 
Strana 1 z 1
Časy uváděny v GMT + 1 hodina